Bir zamanlar Çukurova Züleyha öldü mü? Ekranların en çok sevilen dizileri arasında yer alan Bir zamanlar Çukurova  Züleyha yaşıyor mu? Bir zamanlar Çukurova Züleyha ölecek mi? Bir zamanlar Çukurova  Züleyha diziden çıkacak mı? Hilal Altınbilek neden diziden ayrıldı?Bir zamanlar Çukurova zülayha öldü mü? Hilal altınbilek diziden neden ayrıldı

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!


ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova da heyecan dolu anlar yaşanıyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın son fragmanı Zülayha öldü iddialarını güçlendirdi. Peki, gerçekten Hilal Altınbile Bir Zaman Çukurova'dan ayrıldı mı? İHilal Altınbilek diziden çıktı mı?Başladığı günden beri Hilal Altınbilek için diziden çıkacak yorumları yapılmıştı. Hilal Altınbilek diziden çıkmıyor. Hilal Altınbilek Züleyha karakterini oynamaya devam edecek.Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon bölümleriyle ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran dizi de aşk ve ihanet temaları başarılı bir şekilde işleniyor. Heyecanla beklenen Bir Zamanlar Çukurova 58. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Son olarak Demir ve Yılmaz, Adana'yı korumak için birlikte hareket etmeye karar vermişti. Ercüment cinayeti nedeniyle barış yapan Demir ve Yılmaz için yepyeni bir sayfa açılmıştı.Yağ fabrikasına ortak olarak işbirliklerini güçlendirmişlerdi. Demir ve Züleyha arasındaki ilişki de sorunsuz bir şekilde ilerliyordu. Fakat, Adnan'ın Yılmaz'ın oğlu olduğunu öğrendikten sonra tamemen değişen Müjgan için barış diye bir şey söz konusu olamaz. Züleyha'yı deliler gibi kıskanan Müjgan, üst üste suçlamalarda bulunmuş; fakat suçlamalarını kanıtlayamadığı için deli damgası yemişti. Ercüment'i Yılmaz'ın öldürdüğünü öğrenen Züleyha onunla buluşmuştu. Yılmaz'ı gizlice takip eden Müjgan'da ikisinin buluşmasını kayıt altına almış ve kaydı Demir'e göndermişti. Demir, nihayet kayıttaki görüntüleri izledi. Züleyha'nın kendisini Yılmaz ile aldattığına inanan Demir deliye döndü.Züleyha'yı öldürmek için ormana götürdü ve silahını çekti. Fekeli ve Hünkar peşlerinden gittiler. Züleyha'nın öleceği yönündeki iddiaları güçlendiren son fragman yayına girdi. Hilal Altınbilek'in dizinin çekimleri Adana'da sürdüğü için çok zorluk çektiğinden şikayetçi olduğu öne sürülmüştü. Bu nedenle Züleyha karakterinin ölmesine karar verildiği belirtilmişti. Fenomen dizinin hayranları Züleyha olmadan hikayenin sürükleyici olmayacağı yönünde tepkilerini sosyal medya üzerinden paylaşmayı sürdürüyor. Henüz Züleyha'nın kaderi netlik kazanmadı. Belki de Demir'in silahından çıkan kurşun sadece yaralanmasına neden olacaktır.


Editör: İlan35