ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ayrılık rüzgarları devam ediyor. Dizide başrol kalmadı!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde ayrılıklar bitmiyor! Dizide kadro tamamen yenilendi! 

Geçtiğimiz 3. sezonunda başrol oyuncuları Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Gördüm, Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş, Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova, Behice karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu ve son olarak Demir Yaman karakterine hayat veren Murat Ünalmış diziden ayrılmıştı. Bu ayrılıklar sonrası tepkiler yükselmiş dizide kimse kalmadı dizi hala devam ediyor yorumları yapılmıştı. 

Diziye sonradan giren Sevda karakterine hayat veren Nazan Kesal ve Hande Soral'da diziye veda etmişlerdi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kalan çekirdek başrol oyuncuları sadece Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık olmuştu. Yeni sezonda bir ayrılık haberi daha geldi. Dizinin Ali Rahmet Fekeli'si Kerem Alışık'da diziden ayrıldı. 

Geçtiğimiz sezon Murat Ünalmış ile sette tartışan Kerem Alışık da diziden ayrılıyor. Geçtiğimiz sezon ayrılmak istediğini söyleyen Kerem Alışık ikna edilerek dizide kalmıştı. Ancak Alışık'ın canlandırdığı Ali Rahmet Fekeli karakterinin bu sezon ölerek diziye veda edeceği öğrenildi. Fekeli karakterinin hikayesinin bittiği bu nedenle ölerek veda edeceği. öğrenildi.

Ancak geçtğimiz sene diziden ayrılmak isteyen Alışık sette önce Uğur Güneş ardından da Murat Ünalmış ile kavga haberleri ile gündem gelmiş hatta Ünalmış ile kavgası mahkemelik olmuştu.

Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı

Kerem Alışık kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye şimdiden başladı. Alışık'a çok sayıda teklif geldiği öğrenilirken Çukurova setinde kavga çıkarması ise akıllarda soru işareti oluşturdu.