Bir Zamanlar Çukurova'da Başrol Vedaları Bitmiyor! Dizi Devam Ediyor!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da bir başrol vedası daha yaşanacak! Seyirciler yeter artık diye tepki gösteriyor!

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 14:13 09.06.2021 - 14:22 Ece Sahan

ATV'nin büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da başrol vedaları devam ediyor.

Dizi bu sezon ortasında büyük başrol kayıpları ile başlamış ve seyirci şok üzerine şok olmştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önce dizinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin diziden ayrılmış ve dizinin izleyicileri bu ayrılağa büyük bir tepki göstermişti. 

Hünkar Yaman'ın diziye ölerek veda etmesi sonrası dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş'te diziden ayrılacağını açıklamış ve o da yine ölerek diziye veda etmişti. Uğur Güneş'in diziye veda etmesi de tepki ile karşılanmış, Güneş'in diziden ayrılma nedeni olarak Kerem Alışık ile kavga ettiği öne sürülmüştü.

Dizide ayrılıklar hız kesmeden devam ediyordu. Yaşanan 2 başrol oyuncusunun ayrılığı sonrası dizinin yine önemli ismi olan Behice karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu'da ölerek diziye veda etmişti. Ancak ayrılıklar bitmemişti. 

Diziden son olarak ise dizinin Hekim Hanım'ı Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova diziden ölerek ayrılmıştı. Müjgan'ın vedası da seyirciden büyük tepki almış dizide kimseyi bırakmadınız yorumları yapılmıştı.

Şimid o ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Nazan Kesal, Hande Soral gibi oyuncuların yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'da yeni bir ayrılık haberi daha geldi.

DİZİDEN AYRILIYOR YENİ PROJEYE BAŞLIYOR!

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yaşanan ayrılıklar sonrası önce Nazan Kesal, ardından Furkan Palalı, Hande Soral ve son olarak ise İlayda Çevik dahil olmuştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde macerası kısa sürdü. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisine Hünkar Yaman'ın boşluğunu doldurmak üzere Sevda karakteri ile katılan Nazan Kesal diziye veda ediyor. Nazan Kesal'ın geri planda kaldığı bir karakter olmaya başlayan Sevda karakterine daha fazla hayat vermek istemediği öğrenildi. Yani edilnilen bilgiye göre Sevda karakteri Nazan Kesal'ın beklediği şekilde ilerletilmedi. Nazan Kesal diziden ayrılır ayrılmaz ise yeni bir proje ile ekrana gelecek. Nazan Kesal'ın Bergen filminde yer alacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@