Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Dalya Kutlaması!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 100. bölüme ulaşarak dalya yapıyor. Bu durumu kutlayan ekip keyifli anları ise sosyal medyadan paylaştı! İşte o eğlenceli anlar..

Dizi Haberleri 06.06.2021 - 19:11 06.06.2021 - 19:12 Azra Özdemir

TIMS&B Productions imzalı ,yapımcılığını Burak Sağyaşar ve Timur Savcı'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu 'nun oturduğu her perşembe saat 20:00’de ATV’ de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi gelecek hafta 100. bölümü ile ekranlarda olarak dalya yapacak.

birzamanlarcukurovakutlama

Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Hülya Darcan ve Furkan Palalı gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı, ATV ekranlarında 3 sezondur yayınlanan ve her bölümü ile zirvenin sahibi olan fenomen dizi 100. bölüme ulaşmanın başarısını kutladı. 

Dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği ise dizi severler tarafından merak edilmeye başlandı. Yaz sezonun gelmesi ile beraber diziler final veya sezon finali yapmaya başladı. Peki Bir Zamanlar Çukurova final yapacak mı? 

bırzamanlarcukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezon sonunda final yaparak ekranlardaki macerasını tamamlanması bekleniyordu. Özellikle son zamanlarda kadrosundan başrol oyuncularının ayrılması ile gündeme gelen diziden sevindiren haber gelerek devam edeceği duyuruldu. Sevilen dizi  102. bölümü ile ekranlara yaz tatili arası verecek. Eylül ayında 4.sezonu ile ekranlarda olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@