ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonu için geri sayım başlarken Demir Yaman sürprizi yaşanıyor. Peki Demir Yaman geri mi dönüyor?

ATV ekranlarında başrollerini Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış ve Kerem Alışık gibi isimlerin paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı. Bu sezon dizinin kadrosuna ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol katılırken Murat Ünalmış ise ilk bölümde veda edecek. Ancak izleyiciler Murat Ünalmış'ın diziden ayrılmasının hiç istemiyordu. Bir Zamanlar Çukurova seyircisinin mutlu edecek haber bugün geldi. Peki Demir Yaman diziye geri mi dönüyor? Murat Ünalmış bir zamanlar Çukurova’ya geri dönecek mi?

Yok Böyle Fedakarlık! Behzat Ç. İçin Reddetti! "Behzat Ç. Farkı mı? Yoksa İnanç Konukçu Farkı mı?" Denildi! Yok Böyle Fedakarlık! Behzat Ç. İçin Reddetti! "Behzat Ç. Farkı mı? Yoksa İnanç Konukçu Farkı mı?" Denildi!

ATV’de fırtına gibi esen dizi Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonu ile kısa süre sonra yeniden izleyicisi ile buluşacak. Adana’nın Çukurova ilçesinde çekilen dönem dizisinde başrol oyuncularından Murat Ünalmış dizinin sezon finalinde veda etmişti ve yeni sezonda olmayacağı açıklanmıştı. Demir Yaman'ın ayrılığı izleyiciyi çok güzelken özellikle Züleyha ile aşklarını yaşayamamış olmaları senaryonun yarım kaldığı iddialarını gündeme getirmişti. Hatta dizinin hayranları sosyal medyada ünlü oyuncunun geri dönmesi için kampanyalar bile yapmıştı. Bir zamanlar Çukurova dizisinde en güzel haber geldi. İddiaya göre Murat Ünalmış yeni sezonda ilerleyen bölümlerde diziye geri dönecek.

bir-zamanlar-cukurovada-demir-yaman-surprizi-kimse-bunu-beklemiyordu-ama-geri-donuyor-3

KEREM ALIŞIK AYRILINCA GERİ DÖNÜYOR

Bir zamanlar Çukurova dizisinin iki başrol oyuncusu Kerem Alışık ve Murat Ünalmış arasında problem olduğu ve kavga ettikleri sık sık gündeme geliyordu. İddiaya göre Murat Ünalmış'ın diziden ayrılma nedeni de bu kavgalar oldu. Ancak Kerem Alışık da yeni sezonun ilerleyen bölümlerinde diziye veda edecek. Kerem Alışık ayrıldıktan sonra Murat Ünalmış'ın yeniden dizide olacağı konuşuluyor. Özellikle Yılmaz'ın ölümü sonrasında Demir ve Züleyha aşkını izlemek isteyen izleyiciler ünlü oyuncunun tekrardan diziye dönmesini istiyor. Şimdilik yapımcılarından bu yönde bir açıklama yok ama sosyal medyada ve kulislerde demir Yaman'ın yeniden Bir Zamanlar Çukurova’ya döneceği konuşuluyor.

bir-zamanlar-cukurovada-demir-yaman-surprizi-kimse-bunu-beklemiyordu-ama-geri-donuyor-2

İBRAHİM ÇELİKKOL KADROYA KATILDI

Murat Ünalmış ayrılığı sonrasında Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanacak olan gelişmeler herkes tarafından merak ediliyordu. Sevilen dizinin Kadrosuna son olarak doğduğun ev Kaderindir dizisinde rol alan İbrahim Çelikkol katılmıştı. Bir zamanlar Çukurova'nın yeni sezon ilk fragmanı da yayınlanırken İbrahim Çelikkol fragmanında göründü. Şimdi izleyiciler yeni sezonun başlamasına büyük bir heyecanla bekliyor.