ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova şok üstüne şok. Bir Zamanlar Çukurova hiç beklenmedik iki ayrılıkla karşı karşıya.

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede'nin Zehra'sı Nil Keser Oldu! "Torpil" Denildi! Ah Nerede Bombası Patladı! Nil Keser Kimdir? Ah Nerede'nin Zehra'sı Nil Keser Oldu! "Torpil" Denildi!
ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova şok üstüne şok. Bir Zamanlar Çukurova hiç beklenmedik iki ayrılıkla karşı karşıya. Yayınlandığı perşembe günleri en çok izlenen dizi olan Bir Zamanlar Çukurova 2 başrol birden diziden çıkıyor. İşte ayrıntılar.

Bir Zamanlar Çukurova büyük şok!

Bir Zamanlar Çukurova başroller diziden teker teker çıkıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin artık vedası kesinleşti. Haftalardır yazılan Hünkar Yaman karakteri Bir Zamanlar çukurova'ya veda ediyor. Vahide Perçin özel işleri nedeniyle ayrılmasın ardından bir şok daha yaşandı. Bir Zamanlar Çukurova diğer başrolü de diziye veda ediyor.

Ali Rahmet Fekeli - Kerem Alışık diziden ayrılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova'nın bir diğer başrolü Ali Rahmet Fekeli karakterini canlandıran kerem Alışık diziden ayrılma kararı aldı. Kerem Alışık Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda ediyor. Hünkar ve Fekeli aşkı resmen tarih oluyor ancak hayranları şimdiden iki ayrılığında gerçekleşmemesini istiyor.

Kerem Alışık'ta İstanbul sevdasından ayrıldı!

Bir Zamanlar Çukurova seti bildiğiniz üzere Adana'da! Vahide Perçin İstanbul'da sanat tiyatro oyunculuk koçu nedeniyle Bir Zamanlar Çukurova veda etmişti. Kerem Alışık'ta hem yaşı hem İstanbul sevdasından diziden ayrılma kararı aldı. Kerem Alışık ancak setlere devam edecek. Kerem Alışık, yeni projesi İstanbul'da çekilmesi planlanan bir diziyle anlaştı.

Yeni Senaryo nasıl olacak?

Bir Zamanlar Çukurova'da 2 yıldız isim birden diziden ayrılması iki hikaye ve iki başrol çıkması sonrası nasıl bir senaryo izlenecek merak ediliyor. Hünkar'ın Züleyha, Demir ve Yılmaz'a yaptıklarından sonra senaryo daha nereye kadar gider bir Zamanlar Çukurova bu sezon final mi yapar bilinmiyor. Ancak dizi haftalık reytinglerde en çok izlenen dizi olması nedeniyle bu ayrılıklar sonrası yoluna devam etmesi kesin gözüyle bakılıyor. Ancak senaryo ekibi başka bir hikaye üretemezse Bir Zamanlar Çukurova bu sezon biterek ekran macerasını tamamlayabilir.