Bir Zamanlar Çukurova'da Şok Ayrılık Açıklandı! Demir Ölüyor! Murat Ünalmış Diziden Ayrıldı!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ayrılıklarla gelecek. Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış arasındaki krizde giden isim belli oldu! Demir ölecek mi? Demir öldü mü?

Dizi Haberleri 19.06.2021 - 11:41 19.06.2021 - 11:51 Ece Sahan

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova sezon finali bölümünde yine ölümler yer alacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu sezon başrol ayrılıkları ve setteki kavgalarla adından söz ettirdi. 

2018 yılında yayın hayatına başlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisi 3 sezon boyunca reytinglerde zirvedeki yerini koruyor. Ancak dizinin üzerinde bu sezon kara bulutlar dolaştı. Dizide önce Hünkar Yaman karakterine hayat veren Vahide Perçin ayrılmış ve büyük bir şok yaratmıştı. Dizide daha sonra ayrılıklar ardı ardına yaşanmış ve sette kavga haberleri mahkemelik olmuştu.

HİLAL ALTINBİLEK UĞUR GÜNEŞ KAVGASINDA GİDEN UĞUR GÜNEŞ'Tİ

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek ile dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş arasında aşk yaşanmış ancak ikilinin aşkı bitmişti. Bu aşkın bitmesi ile Hilal Altınbilek ile dizinin Ali Rahmet Fekeli'si Kerem Alışık arasında aşk dedikoduları çoğalmıştı. Bunun üzerine Uğur Güneş ile Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık arasında sette gerginlikler çıkmaya başlamış ve sözleşmesi biter bitmes Güneş diziden ayrılmak istediğini iletmişti. 

Diziden daha sonra ise Behice karakterine hayat veren Esra Dermancıoğlu ve dizinin Hekim Hanım'ı Müjgan karakterine hayat veren Melike İpek Yalova diziden ayrılmıştı. 

SETTE KAVGALAR BİTMEMİŞTİ!

Bu sırada sette gerginlik haberleri her hafta manşetleri süslüyordu. Kerem Alışık bu seferde dizinin başrol karakteri Demir'i Murat Ünalmış ile tarışmaya başlatmış son set kavgasında yönetmen çekimi durdurmuş ve kavga görüntüleriniyapımcıya iletmişti. Yapımcı sete gelerek ortamı sakinleştirmeye çalışmış ancak taraflar birbirine dava açmışlardı. 

Son olarak ise Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkmış ve fotoğraflarını silmişlerdi. İkilinin yapımcıya rest çektiği ve birinden birinin diziden ayrılacağı öğrenilmişti.

MURAT ÜNALMIŞ'DA AYRILIYOR!

Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış kavgasında karar verildi. Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış'ın aşk yaşamaya başladığı haberleri ortaya çıkmıştı.  O söylentiler gerçek olacak ki ikili arasında aşk bitti ve ikili birbirlerini Instagram hesaplarından sildi. 

Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış ayrıca birbirleri ile olan fotoğraflarını da sosyal medya hesaplarından sildi. İkilinin yapımcıya rest çektiği de öğrenilmişti. Kimin diziden ayrılacağı kimin kalacağı merak edilirken haber geldi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sezon finalinde Demir karakteri ölerek diziye veda edecek. Yani Murat Ünalmış'ın diziden ayrılacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@