ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisinden sevindiren haber geldi. Başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Melike İpek Yalova ve Furkan Palalı gibi başarılı oyuncuların paylaştığı perşembe akşamının sevilen dizisinde

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisinden sevindiren haber geldi. Başrollerini Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Melike İpek Yalova ve Furkan Palalı gibi
başarılı oyuncuların paylaştığı perşembe akşamının sevilen dizisinde beklenmedik bir gelişme yaşandı. 3. sezonu ile ekranlara gelen fenomen dizinin final yapması bekleniyordu. Hatta final tarihi bile belliydi. Fakat Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sezon sonunda final yapmayacağı iddia edildi. Peki Bir Zamanlar Çukurova final mi yapacak yoksa yeni sezonda devam edecek mi? İşte detaylar..

Yayınlandığı günden itibaren ekranlarda zirvenin sahibi olan dizinin 3. sezon sonunda final yaparak ekranlardaki macerasını tamamlanması bekleniyordu. Özellikle son zamanlarda kadrosundan başrol oyuncularının ayrılması ile gündeme gelen dizide, ilk olarak Hünkar’ı canlandıran Vahide Perçin ayrılmıştı. Vahide Perçin’in ayrılmasından kısa bir dönem sonra ise Yılmaz’ı canlandıran Uğur Güneş de kadrodan ayrılan diğer isim olmuştu. Vahide Perçin ve Uğur Güneş’i ayrılığından sonra ise Behice'yi canlandıran Esra Dermancıoğlu da dizinin kadrosundan ayrıldı. Böylelikle final iddiaları güçlenmişti. Hatta yapımın ” 1 sezon olarak planlamıştık, 3. sezona geçtik, 4. sezon imkansız hikaye kalmadı” açıklaması ardından Bir Zamanlar Çukurova final yapacağı kesinleşmişti.Mayıs ayında final değil sezon finali!

Ortaya atılan iddia ise tamamen kafaları karıştırdı. Dizinin final yapmayarak önümüzdeki sene yeni sezonu ile ekranlarda olacağı iddia edildi. Mayıs ayında sezon finali yapacak olan dizi 4. sezonu ile devam edeceği öne sürüldü. Fakat hikayesi günden güne biten ve kadrosundan başrol oyuncularının ayrılması ile nasıl 4 sezon yazılacağı sorusu gündeme geldi. Peki 4. sezon da neler olacak?

Fekeli ve Müjgan veda edecek!

Kerem Alışık diziye veda eden ilk isim olacak. Zaten ünlü oyuncu TRT 1 ekranlarında yeni başlayacak olan Seneye Bu Zamanlar adlı programla anlaşarak sunuculuk yapacağı öğrenildi. Ayrıca Müjgan karakterinin canlandıran, Melike İpek Yalova'nın çekimleri Adana'da devam eden dizide artık zorlandığından ötürü yer almak istemediği öğrenildi. Bu nedenle Müjgan karakterinin de diziden ayrılması bekleniyor. Bu iki karakterin 3. sezon sonunda ayrılması planlanıyor.

Züleyha başkasına aşık olacak!

4. sezonun devam edeceği iddialarından sonra ise dizide yeni hikayenin nasıl olacağı da merak edilmeye başlandı. 4. sezonunda diziye yeni oyuncuların girerek, Züleyha'nın diziye yeni girecek olan güçlü bir karakterle bir aşk yaşaması bekleniyor. Demir ve Ümit aşkının devam ederek ortalığa çıkmasından sonra Züleyha, Demir'i affetmeyecek. Diziye yeni gelecek karakterle yeni bir senaryo yazılacak.

Bu iddialara henüz yapımdan bir açıklama gelmedi. Fakat kısa bir süre içerisinde açıklama yapılması bekleniyor. Konu ile ilgili bir açıklama geldiğinde paylaşacağız!