Bir zamanlar ekranda fırtınalar estirirdi şimdi esamesi okunmuyor! Bu Tarz Benim’in ağır topu Nur Bozar’a bakın! Bir dönemin fenomen yarışma programı Bu Tarz Benim’in en iddialı isimlerinden biri olan ancak sonrasında ortalardan kaybolan Nur Bozar’ın son hali sosyal medyanın gündeminde.

Türk izleyicileri yarışmacıları çok seviyor. Ses yarışmaları, bir eve kapatılanlar, bir adaya gönderilenler derken yarışmalar çeşit çeşit. Bir dönemin furyası ise moda programlarıydı. Tarzına güvenen kadınların boy gösterdiği yarışma programında her kanalda mutlaka bir tane vardı. Ancak onlarınsa tek bir atası vardı; Bu Tarz Benim… Jüri koltuğunda Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurken Erez, Kemal Doğulu’nun oturduğu, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği yarışma programı ‘sana ne benim boyumdan’, ‘öldüresi var beni’ gibi repliklerle, ilginç yarışmacılarıyla hala kare kare hafızalarda. Rahmetli Nur Yerlitaş’ın da en çok göz önünde olduğu yapım Bu Tarz Benim’di. Herkesin Nurella’sıydı.

ŞÖHRET KAPISI

Bu Tarz Benim’in ilk sezonlarındaki yarışmacıları için şöhret kapıları ardına kadar açıldı adeta. Ekranlarda olmasa da sosyal medyada paraya paraya demiyorlar adeta. Hepsi şimdilerde binlerce takipçişi sosyal medya hesaplarının sahibi, pek çok kişinin moda ikonu, sosyal medya fenomeni. Ancak içlerinde öyle biri var ki hem güzelliği hem de zarifliğiyle gelen şöhret sonrası adeta ortalardan kayboldu. Diğerleri gibi binlerce takipçisi olsa da evlenip, çocuğuyla daha sakin bir hayat seçti. O isim yarışmaya güzelliğiyle damgasını vuran Nur Bozar’dan başkası değil…

RÜZGAR GİBİ GEÇTİ BİR ANDA ORTADAN KAYBOLDU

Türkan Şoray’a benzetilirdi, Nur Yerlitaş onu ‘kızım’ diye severdi, güzelliğiyle herkesten bir tık öndeydi, tarzıyla da beğeni topluyordu. Yarışmaya damga vuran isimlerden biri olan Nur Bozar, o dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olarak dikkat çekiyordu. Herkes onu oyuncu olarak görürken o ise tam tersini yaptı ve çok sakin bir hayat seçti. O dönem sevgilisi olan kişiyle evlendi, bir kız çocuğu sahibi oldu. Şimdilerde minik ailesiyle mutluluğun tadını çıkarıyor. 

Gözden kaçırmayın

Uraz Kaygılaroğlu'nun Oje Sürmesinin Nedeni Ayakta Alkışlandı! Tırnaklarına Neden Oje Sürdü? Brad Pitt, Johnny Depp... Uraz Kaygılaroğlu'nun Oje Sürmesinin Nedeni Ayakta Alkışlandı! Tırnaklarına Neden Oje Sürdü? Brad Pitt, Johnny Depp...

KIZI DA BEĞENİ TOPLADI

2015 yılında Gökhan Şener’le hayatını birleştiren Nur Bozar, ekranlarda yer almasa da sosyal medyayı hayli aktif kullanıyor. Güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Nur Bozar’ın ailesi bir maşallahı hak ediyor.