Bir Zamanlar Kıbrıs 13 mayıs neden yok? Bu hafta yayınlanmıyor

Bir Zamanlar Kıbrıs 13 mayıs neden yok? Bir Zamanlar Kıbrıs 13 mayıs yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Bir Zamanlar Kıbrıs bitti mi final mi yaptı?

Gündem 10.05.2021 - 11:52 10.05.2021 - 11:54 Berkay Keskin

Bir Zamanlar Kıbrıs 13 mayıs neden yok? Bir Zamanlar Kıbrıs 13 mayıs yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Bir Zamanlar Kıbrıs bitti mi final mi yaptı?

Bir Zamanlar Kıbrıs 13 mayıs neden yok?

TRT 1’in yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs heyecan yüklü bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Peki, Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümünde neler yaşanacak? Bir Zamanlar Kıbrıs 13 Mayıs’ta neden yayınlanmıyor? İşte detaylar…

Bir Zamanlar Kıbrıs neden yok?

Ekranların yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs aksiyon ve gerilimi bir arada sunmaya devam ediyor. Perşembe akşamları seyirci karşısına çıkan dizi, tarihi gerçekler ışığında hazırlanan senaryosuyla göz dolduruyor. Kıbrıs Türk halkının yaşadığı mücadelenin anlatıldığı dizi de vatan aşkı, görev bilinci, aşk ve ihanet temaları işleniyor. Türkler ve Rumlar arasındaki savaşın yakıcı etkileri tüm çıplaklığıyla seyirciye aktarılıyor. Türk tarihinin önemli bir döneminin işlendiği yapım, tarih severler tarafından yakından takip ediliyor. Merakla beklenen Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümü 13 Mayıs tarihinde ekrana gelmeyecek. 13 Mayıs’ta Ramazan Bayramı’nın başlıyor olması dizilerin yeni bölümlerini sekteye uğrattı. Bayram boyunca show ve müzik programlarının yayınlanmasına karar verildi.

Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümü önümüzdeki haftadan itibaren ekrana gelecek. Son bölümde Türklerin Leşkoşa’ya göçüne tanıklık etmiştik. Binlerce insan evinden ve yurdundan ayrılmak zorunda kalarak canlarını kurtarmak için yollara düşmüştü. Lefkoşa’ya ulaşan Türk kafilesinin yaşadığı acılar yürek parçaladı. Kemal ve Derviş birlikte hareket etmeye karar verir. Hedeflerindeki isimse Samson olacaktır. İnci ise kaçmayı başarmıştır. Kemal ve İnci’nin masumiyete dayanan aşk hikayesinin detayları da aktarılır. Kemal ve Samson arasındaki gerilim tırmanmıştır. Samson’u köşeye sıkıştırmayı başarmışlardır. Bu esnada Ayşe’nin başı KGB ile derde girmiştir. Bereli’nin gerçek kimliğini tespit etmek için Doktor Ayşe hedef alınmıştır. Ayşe’nin kaçırılması ile sonuçlanan olaylar Bereli’nin durumunu kritik hale getirir. İnci ve kızı kurtuluş yolu aramaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@