Hakan İnan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu TRT 1'in yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, çok yakında ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin senaryosunu ise çok başarılı iki isim yazacak.

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...
Hakan İnan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu TRT 1'in yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, çok yakında ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin senaryosunu ise çok başarılı iki isim yazacak. Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dönem dizisinin senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran kaleme alacak. İki usta ismin senaryosunu yazacağı ve başarılı yönetmenin yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin başlama tarihi de merak ediliyor. Başrollerinde Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yayına başlama tarihi henüz belli olmadı. Şimdilerde çekimleri hızla devam eden dizinin ne zaman ekranlarda izleyicisi ile buluşacağı henüz belli olmadı. Bununla birlikte Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin TRT 1'de yayınlanacağı biliniyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanan iki reyting rekortmeni dizi yer alıyor. TRT 1 ekranlarında her hafta Salı günü Masumlar Apartmanı adlı dizi yayınlanıyor. Bunun yanında yine TRT 1 ekranlarında her hafta Pazartesi günü Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümleri ile izleyici ile buluşuyor. Bu iki dizinin yayınlandığı günler haricinde bir gün dizinin yayınlanması bekleniyor. Büyük bir ihtimalle Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizi Çarşamba ya da Perşembe günü izleyenleri ile buluşacak. Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin oyuncu kadrosuna geçelim. Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide ana karakterlerden olan Ankaralı yani Serkan Çayoğlu, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Serkan Çayoğlu, Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide Ankaralı rolüne hayat verecektir. Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı kimdir ? Serkan Çayoğlu kimdir ? Serkan Çayoğlu kaç yaşında, boyu ve sevgilisi kim ? Serkan Çayoğlu dizileri ve filmleri nelerdir ?

Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı Kimdir ?

Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide ana karakterlerden olan Ankaralı karakterine, Serkan Çayoğlu hayat vermektedir. Başarılı ve yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu'nun hayat verdiği Ankaralı karakteri, Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide ana karakterdir. Dizide nişanlı olan Ankaralı, Kıbrıs Türklerindendir. Türkiye’den adaya gizli bir görev ile gelen Ankaralı karakteri, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin sevilen karakterlerinden olacaktır. Dizide Serkan Çayoğlu'nun nişanlısı rolünü güzel oyuncu Gülper Özdemir oynayacak. Gülper Özdemir ile partner olacak olan yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu'yu izleyenleri heyecanla ekranlarda görmeyi bekliyor.Serkan Çayoğlu Kimdir ?

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında Bir Zamanlar Kıbrıs dizide başrol oynayacak olan yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu hakkında pek çok merak edilen soru yer alıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide ana karakter olan Ankaralıya hayat veren oyuncu kimdir ? Serkan Çayoğlu kimdir ? Serkan Çayoğlu, 31 Mayıs 1987, Almanya doğmuştur. Almanya'da doğan Serkan Çayoğlu 33 yaşındadır. 33 yaşındaki Serkan Çayoğlu genellikle romantik komedi dizilerinde başrol oyuncusu olarak yer alıyor. Serkan Çayoğlu, üniversite eğitimini Almanya'da tamamlamıştır. Serkan Çayoğlu, Almanya'da ekonomi bölümünü okumuş ve mezun olmuştur. Serkan Çayoğlu öncelikle model olmak istemiştir. Bir süre mankenlik yapan Serkan Çayoğlu, oyunculuk eğiitmlerini tamamladıktan sonra oyunculuğa başlamıştır. Serkan Çayoğlu'nun ilk oyunculuk deneyimi 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur‘un İtalya’dan gelen arkadaşını canlandırmıştır. Ayrıca Serkan Çayoğlu, Hande Yener‘in “Ya Ya Ya” klibinde de oynamıştır. Serkan Çayoğlu asıl ününe Kiraz Mevsimi dizisi ile kavuşmuştur. Serkan Çayoğlu, Kiraz Mevsimi dizisinde Ayaz Dinçer karakterine hayat vermiştir. Serkan Çayoğlu'nun boyu 188'dir. Serkan Çayoğlu evli değildir. Serkan Çayoğlu'nun sevgilisi kimdir sorusu da çok sorulan sorular arasındadır. Serkan Çayoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Özge Gürel ile sevgilidir.

Serkan Çayoğlu Dizileri

Yeni Hayat (Kanal D, 2020),

Halka (Cihangir, Trt 1, Es Yapım, 2019),

Börü (Kaya Ülgen),

Hayatımın Aşkı (Demir Cerrahoğlu),

Kiraz Mevsimi (Ayaz Dinçer (2014-2015, Fox Tv),

Zeytin Tepesi (Burak Altaylı (2014, Kanal D)

Kuzey Güney,

Bir Zamanlar Kıbrıs (Ankaralı) dizilerinde yer almıştır.