Her gün yeni bir dizi daha ekranlara gelmek için çalışmalara başlıyor. Bir dizi başlarken bir dizi de ekranlara veda ediyor.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
Her gün yeni bir dizi daha ekranlara gelmek için çalışmalara başlıyor. Bir dizi başlarken bir dizi de ekranlara veda ediyor. Birbiri arkasına başlayan dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Bir süredir en çok izlenen dizilere baktığımız zaman, bu dizilerin dönem dizileri olduğunu çok net bir şekilde görebiliriz. TRT 1 ekranlarında yeni bir dönem dizisi başlıyor. TRT 1 son zamanlarda yayınladığı diziler ile oldukça büyük bir başarı yakaladı. TRT 1'in dizi çeşitliliği gün geçtikçe artmaya başladı. TRT 1 ekranlarında şu anda yayınlanan ve reyting rekortmeni olmayı başaran diziler; Masumlar Apartmanı ve Uyanış Büyük Selçuklu'dur. Bu iki reyting rekortmeni dizisinden biri, Büyük Selçuklu dönemini anlatan, dönem dizisidir. Uyanış Büyük Selçuklu dizisi gibi bir dönem dizisi daha başlıyor. Başrollerinde birbirinden yetenekli ve sevilen isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, çok yakında başlıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrolleri, konusu, karakterleri ve ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrollerinde; Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Devrim Saltoğlu ve Gülper Özdemir gibi isimler yer alıyor. Bu başarılı başrol oyuncularına, yine başarılı yardımcı oyuncular eşlik ediyor. TRT 1'de yayınlanacak olan Serkan Çayoğlu ve Ahmet Kural'ın dizisi yakında başlıyor. Dizinin tanıtım filmini görenler araştırmaya başladı. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi konusu ne, ne anlatıyor ? Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncu kadrosunda kimler var ? Bir Zamanlar Kıbrıs ne zaman başlayacak ? Bir Zamanlar Kıbrıs hangi kanalda yayınlanacak ?

Bir Zamanlar Kıbrıs Oyuncu Kadrosu

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan dönem dizisi, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde yer alacak oyuncular merak ediliyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrol oyuncu kadrosunda; Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu yer alıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dönem dizisinin oyuncu kadrosunda çok başarılı isimler yer alacak. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı da merak konusu oldu. Bir Zamanlar Kıbrıs'ın ne zaman başlayacağı belli olmasa da Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.Bir Zamanlar Kıbrıs Konusu Ne ?

TRT 1'in sevilen dizilerinden biri olmaya aday olan Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dönem dizisinin oyuncu kadrosu, konusu merak edilenler arasında yerini alıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide yer alan oyuncular, izleyenlerden tam not almayı başardı. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde başarılı komedi dizi ve filmleri ile tanınan Ahmet Kural yer alıyor. Ahmet Kural'ın yanında yaz ve romantik komedi dizileri ile tanıdığımız başarılı oyuncu Serkan Çayoğlu'da yer alıyor. Bu iki yakışıklı ve başarılı oyuncuya güzelliği ile göz dolduran Pelin Karahan'da eşlik ediyor. Başarılı oyunculara eşlik eden diğer oyuncular; Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu olarak belirlendi. Peki, merakla beklenen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin konusu nedir ? Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi ne anlatıyor ?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, tarihi bir dizidir. Dönem dizisi olarak geçen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin konusu merak ediliyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde, Kıbrıs Türklerinin hayatta kalma ve kendilerini koruma mücadelesini anlatan dizi, Kıbrıs'ta adada yaşanan gerçek olayları anlatacaktır. Kıbrıs olaylarının şiddetlenmeye başladığı 1963 yılından itibaren konu alan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, gerçek olayları anlatacaktır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Yönetmeni Kim ?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen, Hakan İnan yer alıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Senaryosunu Kim Yazıyor ?

Hakan İnan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin senaryosunu iki başarılı isim kaleme alıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin senaryosunu, Emre Özdür ve Başar Başaran kaleme alıyor.