Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına üzücü haber! Yayından kaldırıldı! Yayınlanmayacak

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına kötü haber geldi! Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yayın akışından çıkartıldı. Reytingleri yükselterek devam eden dizi yayınlanmayacak!

Dizi Haberleri 10.05.2021 - 00:29 10.05.2021 - 00:30 Berkay Keskin

TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden üzen haber geldi! Her perşembe akşamı reytingleri yükselterek devam eden Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden üzen haber geldi! Bir Zamanlar Kıbrıs TRT 1 kararı hayranlarını üzecek!

Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına kötü haber!

TRT 1 ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden kötü haber geldi! Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği, başrollerini Serkan Çayoğlu, Ahmet Kural, Pelin Karahan, Gülper Özdemir, Tayanç Ayaydın ve Devrim Saltoğlu'nun hem iyi haber var hem kötü haber var!

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yayınlanmayacak!

TRT 1 reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına üzecek haber geldi! Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 13 Mayıs perşembe akşamı yayınlanmayacak. Bayram nedeniyle ekranlara ilk ara veren dizi Bir Zamanar Kıbrıs dizisi oldu! Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yerine TRT 1 Organize İşler filmini ekranlara getirecek. Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümüyle 20 Mayıs perşembe akşamı yayınlayacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarına güzel haber de var!

Daha önce 26 bölüm olarak çekilen ancak reytinglerin artmasıyla birlikte Bir Zamanlar Kıbrıs yayın dönemi de değişti! Bir Zamanlar Kıbrıs hayranlarını sevindiren haber orada geldi!

Bir Zamanlar Kıbrıs ne zaman final yapacak?

İlk başta 26 bölüm olarak çekilen Bir Zamanlar Kıbrıs yeniden sete çıkıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 52 bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak.

Reytingleri uçmaya devam ediyor!

Perşembe akşamı Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova gibi diziler varken tutmaz denilen Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi adeta reyting rekoru kırıyor. Bir de zirveyi alan Camdaki Kız dizisinin başlamasıyla reytingler Akrep ve Mucize Doktor dizisinde düştü. Bir Zamanlar Kıbrıs perşembe günleri AB ve ABC 4. sırada yer alarak en yüksek 6,43 reytingler perşembe akşamları en çok izlenen diziler arasında yer aldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@