Başrollerinde çok başarılı isimlerin yer aldığı ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi, Bir Zamanlar Kıbrıs tanıtım fotoğraflarını yayınladı. Afişleri yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncu kadrosu, senaryosu, konusu ve karakterleri de bell

Başrollerinde çok başarılı isimlerin yer aldığı ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi, Bir Zamanlar Kıbrıs tanıtım fotoğraflarını yayınladı. Afişleri yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncu kadrosu, senaryosu, konusu ve karakterleri de belli oldu. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrollerinde birbirinden yetenekli ve sevilen isimler yer alıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrollerinde ünlü komedyen Ahmet Kural ve yakışıklılığı ile romantik komedi dizilerinin başrol oyuncusu olan Serkan Çayoğlu ve güzelliği ile büyüleyen Pelin Karahan gibi isimler alıyor. Dizinin konusu ise karakterler kadar dikkat çekici. Dizide yer alan karakterler, oyunculuların ustalıkları ile akıllara kazanacağa benziyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin konusu izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor. İzleyenler dizinin tanıtım fotoğraflarını gördüğünden beri araştırmalara başladı. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin konusu, tarihi gerçeklerin göz önünde bulundurulduğu Kıbrıs Türklerinin varoluş mücadelesi konu edilecek. Kıbrıs Türklerinin zorlu hayat mücadeleleri, yaşamak ve barınmak için verdikleri mücadeleler anlatılacak. Bunun yanında dizide uzun süredir ekranlarda görmediğimiz oyuncular da yer alacak. İki erkek çocuğu olan ve hem anneliği ile hem de oyunculuğu ile Türk halkının gönlünü kazanmayı başaran Pelin Karahan, dizide başrol oynayacak. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Kemal Develi'nin karısı rolünü oynayacak olan Pelin Karahan, heyecanla dizinin başlamasını bekliyor. Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal'in eşi İnci kimdir ? Bir Zamanlar Kıbrıs İnci kimdir ? Pelin Karahan kimdir ? Pelin Karahan yaşı, boyu, eşi ve çocukları. Pelin Karahan dizileri.

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci Kimdir ?

Pelin Karahan'ın hayat verdiği İnci, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde ana karakter olarak yer alıyor. TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde İnci karakteri kimdir ? Bir Zamanlar Kıbrıs İnci kimdir ? Bir Zamanlar Kıbrıs İnci, dizide ana karakter olan Kemal Dereli'nin eşidir. Sakız tüccarı olan Kemal Dereli'nin karısı İnci'dir. Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide Kemal Dereli ve İnci arasındaki büyük aşk dillere destan olacaktır. Sakız tüccarı olan Kemal ile İnci arasındaki aşk, o dönemde herkese örnek olacaktır. Mücadelede eşi Kemal'e en büyük desteği, eşi İnci verecektir.Pelin Karahan Kimdir ?

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide ana karakterlerden olan İnci'ye başarılı ve güzel oyuncu Pelin Karahan hayat verecektir. Pelin Karahan'ın hayat verdiği İnci karakteri, dizide sakız tüccarı olan Kemal Dereli ile evlidir. Peki, Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide İnci karakterine hayat veren oyuncu kimdir ? Pelin Karahan kimdir ? Pelin Karahan, 6 Ekim 1984 yılında Ankara'da doğmuştur. Ankaralı olan Pelin Karahan, 34 yaşındadır. 34 yaşında olan Pelin Karahan, iki kere evlenmiştir. Pelin Karahan 2011 yılında Erdinç Bekiroğlu ile evlenmiştir ancak 2013 yılında boşanmıştır. Sonrasında başarılı oyuncu Pelin Karahan 2014 yılında Bedri Güntay ile evlenmiştir ve halen daha evlidir. Pelin Karahan ve Bedri Güntay'ın iki tane erkek çocuğu vardır. Pelin Karahan ve Bedri Güntay'ın oğullarının birinin adı Can Eyüp diğerinin adı Ali Demir'dir. Pelin Karahan'ın boyu 160'dır.

Pelin Karahan Dizi ve Filmleri

Cemalim,

Kavak Yelleri,

Muhteşem Yüzyıl,

Yuvamdaki Düşman,

Yeter,

Mavi Kelebekler,

Bir Zamanlar Kıbrıs gibi dizilerde yer almıştır.

Pelin Karahan asıl ününe Kavak Yelleri dizisinde hayat verdiği Aslı karakteri ile tanınmıştır. Kavak Yelleri dizisinde Aslı karakterine hayat veren başarılı oyuncu Pelin Karahan sonrasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer almıştır. Uzun bir süredir ekranlarda olmayan başarılı ve güzel oyuncu Pelin Karahan şimdilerde Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dönem dizisinde başrol oyuncusu olacaktır. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde İnci karakterine hayat verecektir.