TRT 1 ekranlarının yeni dizisi olan Bir Zamanlar Kıbrıs çok yakında izleyicisi ile ekranlarda buluşacağının müjdesini verdi. TRT 1 ekranlarında izleyenleri ile buluşacak olan dizinin karakterleri, oyuncu kadrosu, konusu ve hangi kanalda yayınlanacağı bel

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi olan Bir Zamanlar Kıbrıs çok yakında izleyicisi ile ekranlarda buluşacağının müjdesini verdi. TRT 1 ekranlarında izleyenleri ile buluşacak olan dizinin karakterleri, oyuncu kadrosu, konusu ve hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin başrollerinde çok başarılı ve sevilen oyuncular yer alıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs başrol oyuncu kadrosunda; Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi başarılı isimler yer alıyor. Bu başarılı isimlere ise yine aynı şekilde yetenekli isimler eşlik edecek. Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin konusu ise asıl izleyenleri etkileyen detay oldu. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin konusu gerçek hayattan alınmış, gerçek hayat hikayelerini kapsıyor. TRT 1 ekranlarının yeni dizisi olan Bir Zamanlar Kıbrıs'da eski zamanlarda Kıbrıs mücadelesi, adada yaşayan Türk vatandaşlarının yaşadığı zorluklar anlatılıyor olacak. Kıbrıs Türklerinin varoluş mücadelesini anlatan Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizide yer alan karakterler, gerçek hayattan uyarlama olarak kurgulanmıştır. Hakan İnan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu TRT 1 dizisi yakında ekranlarda, izleyenler ile buluşmaya hazırlanıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin ana karakterleri ve bu karakterlere hayat veren başrol oyuncuları dikkat çekmeyi başarıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde ana karakterlerden olan Kemal Dereli'ye başarılı oyuncu Ahmet Kural hayat veriyor. Ahmet Kural'ın hayat verdiği Kemal Dereli karakteri merak edildi. Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli kimdir ? Ahmet Kural kimdir ? Ahmet Kural kaç yaşında, boyu kaç ve sevgilisi kim ? Ahmet Kural dizileri. ve filmleri nelerdir ?

Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli Kimdir ?

TRT 1'in yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'ta Kemal Dereli karakterine hayat verecek olan oyuncu, Ahmet Kural'dır. Ünlü komedyen Ahmet Kural'ın hayat vereceği Kemal Dereli karakteri, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin ana karakterlerindendir. Ahmet Kural’ın hayat vereceği sakız tüccarı olan Kemal Dereli Kanlı Noel’in ardından evlerini, yurtlarını terk etmek zorunda kalan binlerce Türk’ün lideri olarak dizide yer alacaktır. Sakız tüccarı olan Kemal Dereli, dizide İnci ile evlidir. İnci karakterine, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde güzel oyuncu Pelin Karahan hayat veriyor.Ahmet Kural Kimdir ?

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanması planlanan dönem dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde başrol oynayacak olan başarılı komedyen Ahmet Kural, kimdir ve hayatı merak edildi. Ahmet Kural hakkında merak edilen pek çok soru var. Peki, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin Kemal Dereli karakterine hayat veren başarılı oyuncu Ahmet Kural kimdir ? Ahmet Kural, 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya'da doğmuştur. Kütahyalı olan Ahmet Kural, 38 yaşındadır. 38 yaşında olan Ahmet Kural'ın boyu 173'dir. Ahmet Kural, Konya Selçuk Üniversitesi'nde Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun olmuştur. Konya Selçuk Üniversitesi'nde Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitiren Ahmet Kural sonrasında Ankara'da Bilkent Üniversitesi'nde master yapmıştır. Ve sonrasında Müjdat Gezen Sanat Okulu'nda oyunculuk eğitimi almıştır. Ahmet Kural'ın adı bir dönem şarkıcı Sıla ile anılmıştır. Sıla ile şiddet iddiası ile davalık olmuştur. Ahmet Kural evli mi sorusu da çok sorulan sorulardan biridir. Ahmet Kural evli değildir. Ahmet Kural'ın sevgilisi avukat Çağla Gizem Çelik'dir. Avukat Çağla Gizem Çelik ile birlikte olan Ahmet Kural pek çok dizi ve filmde yer almıştır.

Ahmet Kural Dizileri

Hayatımın Aşkı

Kardeş Payı


İşler Güçler

Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

Üsküdar'a Giderken

Elde Var Hayat

Ramazan Güzeldir

Bir Bulut Olsam

 Kahramanlar

Gazi

Evimin Erkeği

Fikrimin İnce Gülü

Bir Zamanlar Kıbrıs dizilerinde yer almıştır. Ahmet Kural pek çok filmde yer almıştır.