Biran Damla Yılmaz Yasak Elma'da! Baraj Dizisinin Nehir'i Yasak Elma'da Entrika Kraliçesi Oluyor!

Biran Damla Yılmaz Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil oldu! Seyirci Şahika'nın yeri dolmaz diyerek tepki gösterdi!

Dizi Haberleri 19.07.2021 - 17:44 19.07.2021 - 17:50 Ece Sahan

Baraj dizisinde Nehir karkaterine hayat veren güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz, Baraj dizisinin final yapmasının ardından Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma'ya dahil oldu!

Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrollerinde yer aldığı bu sezon Nesrin Cavadzade'nin ayrılığı ile seyirciyi hüzne boğan dizi Yasak Elma'ya yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.

Şahika karakterinin beklenemdik şekilde diziden ayrılması ile dizinin izleyicilerini öfkeye boğan Yasak Elma yeni sezona yeni oyuncuları kadroya eklemeye devam ediyor. Yeni sezonda Erdal Özyağcılar, Şafak Pakdemir ve Barış Kılıç'ın  ayrıldığı Yasak Elma'ya Baraj'ın güzeli eklendi.

Baraj dizisinin başrolü Nehir karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz süpriz bir rolle Yasak Elma dizisine dahil oldu.

Medyapım resmi hesabı sosyal medya hesabından bu haberi "Size muhteşem bir haberimiz var! Biran Damla Yılmaz #YasakElma kadrosunda! Sizce yeni oyuncumuz diziye kim olarak katılacak?" notuyla duyurdu.

Biran Damla Yılmaz'ın canlandıracağı krakter ile ilgili henüz bilgiler verilmezken dizinin izleyicileri "Şahika'nın yeri dolmaz! Nesrin Cavadzade'yi geri getirin" diye yorumlarda bulundu.

Şahika karakterinin ani bir şekilde ölerek diziye veda etmesi hala izleyiciler tarafından kabul görmedi. Biran Damla Yılmaz'ın da diziye entrikalar çeviren yeni bir kadın karkater olacağı düşünülüyor.

Hünüz 24 yaşındaki genç oyuncu Biran Damla Yılmaz bugüne kadar Kırgın Çiçekler, Baraj gibi yapımlarda adından söz ettirmişti.

Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılması ile Şahika karakterini unutturacak yerine bir ismin gelmesi bekleniyordu. Biran Damla Yılmaz'ın bu karkateri unutturabileceği düşünülmezken diziye taze bir kan olacağı da yadsınımaz. Bakalım Biran Damla Yılmaz nasıl bir rol ile karşımıza çıkacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@