24 yaşındaki ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz yeni bir aşka yelken açtı. Başarılı oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın yeni sevgilisi Doğuş Özdemir’in kim olduğu merak konusu oldu. Özdemiroğlu’nun ne iş yaptığı, nereli olduğu ve kaç yaşında olduğu sorgulanır oldu. İşte detaylar…

Başarılı oyuncu Biran Damla Yılmaz Yasak Elma dizisinin Kumru karakterini canlandırarak bütün izleyicileri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz yeni bir aşka yelken açtı. Yılmaz’ın yeni sevgilisi Doğuş Özdemiroğlu’nun kim olduğu, ne iş yaptığı, kaç yaşında ve nereli olduğu merak konusu oldu. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

4 1280 720

Ekonomik Kriz "Halkın" Çocuklarını da Vurdu! Çocuklar "Tatile" Değil İşe Çıktı! Ekonomik Kriz "Halkın" Çocuklarını da Vurdu! Çocuklar "Tatile" Değil İşe Çıktı!

Biran Damla Yılmaz’ın Yeni Sevgilisi Doğuş Özdemiroğlu Kimdir?

Geçtiğimiz aylarda Çağrı Telkıvıran ile yollarını ayıran ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz yeni bir aşka yelken açtı. Özdemiroğlu ve Yılmaz çifti mutlu beraberliklerini gözlerden uzak. Yaşamayı tercih ediyor. Özdemiroğlu ve Yılmaz çiftini birbirine çok yakıştıran hayranları ikiliyi oldukça beğendi.

Son zamanlarda en çok konuşulan isimler arasında yer alan ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz eski fotoğrafları ile de gündemde yer aldı. Gündeme bomba gibi düşen eski fotoğraflar ile şimdiki tarzı farklı olan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın eski fotoğraflarını görenler şaşkınlıklarını saklayamadı. Güzel oyuncunun şimdiki tarzı daha çok beğenildi.

1 1280 720

Biran Damla Yılmaz’ın Yeni Sevgilisi Doğuş Özdemiroğlu Nereli, Ne İş Yapıyor ve Kaç Yaşında?

İlk kez Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ekranlara küçük bir rol ile gelen ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, son zamanların en popüler isimlerinden biri oldu. Güzel oyuncu Yılmaz, Fox Tv ekranlarının en çok sevilen ve izlenen dizileri arasında yer alan Yasak Elma dizisindeki Kumru karakteri ile izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Güzel oyuncunun performansı oldukça beğeniliyor. Hem iş hayatında hem de aşk hayatında mutlu bir dönemde olan ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, birçok çok başarılı projede de yer aldı. Yılmaz, Kırgın Çiçekler dizisinde ve Mucize filminde de yer aldı.

Geçtiğimiz aylarda güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz Çağrı Telkıvıran ile olan ilişkisi bitmişti. Yılmaz Doğuş Özdemiroğlu ile yeni bir aşka yelken açtı. Aşk iddialarını doğrulayan Yılmaz’ın yeni sevgilisi merak konuşu oldu. Güzel oyuncunun sevgilisi tanıdık çıktı. Doğuş Özdemiroğlu, Basketbol Süper Ligi takımlarından Darüşşafaka'da forma giyen profesyonel basketbolcudur. Ünlü basketbolcu Doğuş Özdemiroğlu 17 Nisan 1996 tarihinde Balıkesir’de doğdu. 26 yaşındaki basketbolcu Doğuş Özdemiroğlu başarılı oyunculuğu ile de oldukça beğeniliyor.