İNG BANK, son dakika duyurusu sonrasında yeni kampanya müjdesi verdi. Ev hanımlarının faizsiz tüketici yani bireysel kredisinden yararlanabileceğini duyurdu.

Peş peşe ev hanımlarına güzel haberler geliyor. İNG BANK, son dakika duyurusu sonrasında yeni kampanya müjdesi verdi. Ev hanımlarının faizsiz tüketici yani bireysel kredisinden yararlanabileceğini duyurdu. Ev hanımları istedikleri zaman, diledikleri gibi kolay, süratli ve güvenilir bir şekilde İNG BANK'tan nakit destek alabilecek. Başvuruya dahil edilecek rastgele bir faiz ya da belge koşulu yoktur. İNG BANK, kampanyalarına bir yenisini ekleyerek ev hanımlarına 50.000 TL'ye kadar yüksek limit ödemesi yapacak. Nakit sorunu olan ev hanımları daha evvel bankalardan almış oldukları kredi ya da kredi kartlarının ödemelerini derli toplu olarak yapmışlarsa şubeye gitmeden İNG BANK üzerinden müracaatta bulunabilirler. 

Yapılan kampanya bağlamında kredi almak isteyen ev hanımlarının kredi notlarının en az 1100 olması gerekmektedir. Hesabı olan ve kredi notu olumlu bulunan ev hanımları İNG Bank tarafından sağlanan internet bankacılığı şifrelerini girerek diledikleri gibi basit bir şekilde müracaatta bulunabilirler. Hem de onaylanan tüketici kredisini banka şubesine bile gitmeden diledikleri gibi hesaba aktarabilirler. Başvuruya ek olarak, bankada hesabı olan adaylar prosedür gerçekleştirmek amacıyla internet bankacılığını da basit ve güvenilir olarak alabilirler. 

Gözden kaçırmayın

Süt! Sadece 1 Litre Süt 21 Lira Oldu... Ve Asıl Kabus Yeni Başlıyor! Süt! Sadece 1 Litre Süt 21 Lira Oldu... Ve Asıl Kabus Yeni Başlıyor!

İNG BANK bağlamında SMS ile tüketici kredisi kullanım onayı alan ev hanımları, telefonlarındaki mobil programlamayı kullanarak da onaylı kredi departmanından basit bir şekilde kredi müracaatsunda bulunabilmektedir. Şubeye gitmeden, rastgele bir şey imzalamadan, gelir belgesi sunmadan onaylı gereksinim kredisini diledikleri gibi kullanabilirler. Ev hanımları, bankanın faiz oranları üzerinden kredi almaları halinde, kendi kredi notlarına göre faiz seviyesi uygulayacaklardır. Ev hanımı iseniz, parasal sıkıntılarınızda size yardımcı olması amacıyla İNG BANK'tan tüketici kredisi talep ederek bu fırsattan basit bir şekilde yararlanabilirsiniz.