Az önce açıklama yapıldı. Bankadan detaylar geldi. İsteyenler başvuru yaparak alacaklar... Nakit ödemeleri yarından itibaren hesaplara yatmaya başlıyor! Son dakika...

Biraz evvel açıklandı! Nakit ödemeleri yarından itibaren hesaplara yatmaya başlıyor! Son dakika... Ekonomik sorun yaşam sürdüren vatandaşlar amacıyla kampanya başlatan bankaların başında gelen Akbank, yapmış bulunduğu son dakika kampanyası ile eş güdümlü süratli bir şekilde bundan sonra nakit ödemelerini banka hesaplarına iletmeye başladı. Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden başlatılan bu kampanya duyurusu ardından vatandaşlar, nasıl müracaat yapılacağını ve hesaplarına nasıl para yatıracağına incelemeye başladı.  Genellikle bireysel müşterilerin müracaat yapabileceği bu nakit kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, Akbank kredi politikalarına makul olması ile eş güdümlü 40000 TL süratli birşekilde bu banka üzerinden nakit kredi kullanabilecek. Akbank, internet sitesinde yayınladığı haber ile eş güdümlü 40.000 TL kredi kullanacak olan kişilerin 2 sene vadeli olarak kredi alabileceği ile ilgili verileri yayınladı. Akbank, tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını süratli bir şekilde banka üzerinden yapabilecek. 

Akbank, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Akbank bağlamında acil olarak kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar başvurularını süratli bir şekilde yapabilmeleri amacıyla banka şubelerine gitmelerine lüzum yok. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak bu banka üzerinden süratli bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Akbank'tan anında kredi almak için yapmanız oldukça kolay! Cep telefonunuz üzerinden atacağınız mesaj ile eş güdümlü ne kadar kredi onayı aldığınızı ve hangi faiz oranlarıyla kredi kullanacağınızı, Akbank doğrultusundan sizlere mesaj ile gönderilir. Kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaramızı aratarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz halinde bankanın Cebimde kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. 

SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat! SGK'da Kariyer Kapısı Açılıyor: Sosyal Güvenlik Uzman Yardımcılığı İçin Büyük Fırsat!

Kredi okeyi alan vatandaşlar, onaylı mesaj ile eş güdümlü en yakın banka şubesine giderek kredi müracaatını tamamlayabilir ve onaylanan tutarı, kimlikleriyle eş güdümlü hesaplarına yatırabilir. Denizbank, üstünde hesaplarınız var ise şubelere gitmeden başvurunuzu, Akbank'ın mobil programı üstünden yapabiliyorsunuz. Akbank, mobil programı üstünden kullanacağınız bütün kredilerde banka, hem masrafsız hemde gelir belgesiz olarak sizlere düşük faizlerle kredi olanağı sağlamaktadır.