Vakıfbank, kimlik numarasının son hanesine göre, vatandaşlara 11.000 TL'ye kadar nakit vereceğini açıkladı. İşte haberimizin detayları

Vakıfbank, kimlik numarasının son hanesine göre, vatandaşlara 11.000 TL'ye kadar nakit vereceğini açıkladı. Banka üstünden tüketici kredisi kullanacak olan şahıslar amacıyla oluşturulan bu kampanyada banka müşterisi olsanız da olmasanız da anında prosedürlerinizi gerçekleştirerek tüketici kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Vakıfbank, resmi internet sitesi üstünden oluşturulan duyuru ardından 21.000 TL'ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlara 1.70 faiz oranlarıyla prosedür yapılacak ve 3 sene vadeye kadar kredi kullandırılacaktır. İhtiyaç kredisi alabilmek istiyorsanız, birtakım şartları da makul bir müşteri olmanız gerekiyor. Nakit ihtiyacınızın olması halinde vatandaşlar, bu kredileri alabilmeleri amacıyla banka kredi puanı 1200 ve üstünde olması gerekmektedir. Tc Kimlik numaranız üstünden yapılacak olan sorgulama ardından sizlerde onay alıp almadığınızı anında görebilirsiniz. 

iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı! iPhone 15 Üretmesi Kadar Maliyeti de Yüksek! Bu Model Apple'ı Çok Zorladı!

Vakıfbank kimlik numarasının son hanesine göre 11.000 TL ödeme yapıyor! 

Vakıfbank, kamu bankası olduğundan ötürü vatandaşlar, süratli bir şekilde netice veren bankaların başında gelmektedir. Sizlerde acil ihtiyacınızın olması halinde ilk tercih edeceğiniz, bankaların başında gelen Vakıfbank, sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile eş güdümlü emekliye ve borcu olan vatandaşlara kredi olanağı sunmaktadır. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama ardından banka sizlere, bireysel tüketici kredisi olarak 11000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak prosedür yapacaktır.  Sizlerde başvurunuzu yapmak istiyorsanız, en yakın Vakıfbank şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile eş güdümlü gidebilir ya da banka şubesine gidecek vakti olmayan şahıslar internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir.

11000 TL gelir belgesiz kredi kullanmak istiyorsanız bu bankada bir hesabınızın olması ya da maaş müşterisi olmanız gerekiyor. Yapılan araştırmalar ardından kredi onayı alacak olan vatandaşlar,  Vakıfbank üzerinden 36 ay vadeye kadar süratli bir şekilde kredi kullanabilecektir. Emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak, kredi kullanmak istiyorsanız, yalnızca 11000 TL değil. 500.000 TL'ye kadar banka üzerinden gereksinim kredisi ve borç aktarımı kredisi kampanyasına katılabilir, bütün banka borçlarınızı tek bir yere ödeyerek emekli maaşınızı bu bankaya taşıyabilirsiniz.