Biraz önce kampanya açıklaması Ziraat Bankası tarafından yapıldı. Yaz ayına girdiğimiz şu günlerde tatil yapmak isteyenler göbek atacak. Hesap kartının son 6 hanesini mesaj atanlara 500 TL veriliyor! İşte detaylar...

Biraz önce resmileşti! Hesap kartının son 6 hanesini mesaj atanlara 500 TL veriliyor! Vatandaş düğün bayram etti... Yaz aylarının gelmesi ve tatil seçeneklerinin araştırılması ile birlikte tatil kampanyaları da tek tek açıklanmaya başladı. Tatil yapacaklara önemli bir haber de Ziraat Bankası’ndan geldi. Tatil Sepeti üzerinden tek seferde 5000 TL ve üzerinde yapılan işlemlerde 500 TL almak mümkündür. Bankkartı olan vatandaşlar için geçerli olan bu kampanya pek çok kişinin yüzünü güldürecek gibi görünmektedir. Ayrıca kampanyadan yararlanma adımları da oldukça kolay. Kartın son altı hanesini SMS olarak göndermek yeterlidir. Bu şekilde Ziraat Bankası’nın bu kampanyasına katılmış olacaksınız.

İster banka kartı özelliğiyle isterse kredi kartı özelliği kullanılsın tek seferde yapılacak tüm işlemler için bu kampanya geçerli olacaktır. Katılım için SMS göndermenin yanı sıra mobil ve bankkart.com.tr internet sitesi üzerinden de işlem yapmak mümkündür. Gönderilecek SMS içeriği ise şöyledir: TATİLSEPETİ yazarak 4757 numarasına göndermek 

500 TL Veren Kampanya Detayları!

Kampanyaya katılım sağlamamış kişiler Tatil Sepeti üzerinden istenen oranda işlem yapmış olsa dahi kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca bankkart lira kazanabilmek için yapılacak alışverişin de Bankkart Pos cihazlarından olması gerekiyor. Kampanya içinden kazanılan TL’lerin hesaba yüklenme tarihi 15 Haziran 2022 olacaktır. Kullanılmayan miktar ise 11 Temmuz 2022 tarihide geri alınır. Bir kişi kampanya dönemi içinde maksimum 500 TL alabilir. 

Kamu ve Özel Bankalardan Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Yapılacak! Kamu ve Özel Bankalardan Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Yapılacak!

İşlemlerin ek kartlar üzerinden yapılması halinde asıl kart sahibi olan kişinin harcamalarına dahil edilir. Bireysel kartlar üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil olacaktır. Ücretsiz Bankkart, Barkkart Lira, Bankkart Business ve Bankkart Başak üzerinden yapılan harcamalar kampanya kapsamında geçerli olmaz. Kampanyadan para kazandıktan sonra Tatil Sepeti üzerinden yapılan işlemlerin iptal edilmesi halinde verilen miktar geri alınmaktadır.

500 TL Kazanmak İsteyenlerin Dikkatine

Mayıs ayının sonuna kadar başvuruların yapılması halinde kazanç sağlanacağını söylemek mümkündür. Duyuru Ziraat Bankası’nın resmi internet sayfasıyla beraber sosyal medya hesaplarında da yayınlanmıştır. Katılım koşulları oldukça açık olup kolay bir şekilde başvuru yapılabilir. SMS üzerinden yapılacak başvurularda gönderim ücretsiz olacaktır. Kampanya tarihi sona ermeden katılım sağlamak önemlidir. Bunun için hemen SMS göndererek bu kampanyaya katılmanız tavsiye edilmektedir.

KAYNAK: ilan365.net