Ülkede yaşanan tecavüz,şiddet ve cinayet davalarındaki indirim ve beraat kararları tartışılırken oyuncu Birce Akalay'dan dikkat çeken bir çıkış geldi.

Özellikle sağlık sektöründe yaşanan şiddet ve darp ahaberleri artarken en son bir eczanede yaşanan saldırı medyaya yansımıştı.

Sosyal medya hesabından, eczane çalışanlarına saldıran şahsa tepki gösterenlerden birisi de başarılı oyuncu Birce Akalay oldu ancak dikkat çeken ifadelerle yaptı bunu.

Ataşehir'de annesine yanlış adres verildiği iddiasıyla nöbetçi eczaneye gelen bir şahıs, eczane çalışanlarına saldırıp bilgisayara yumruk atmış, çalışanlara ayrıca “Polisi ararsan seni öldürürüm, haberlerde gördüklerinize  benzemem” diyerek tehditlerde bulunmuştı.

Murat Cemcir Ve Necati Kocabay Kavgasından Skandal Çıktı! "Dolandırıcı" Denilerek 2 Yıl Hapsi İstendi! Murat Cemcir Ve Necati Kocabay Kavgasından Skandal Çıktı! "Dolandırıcı" Denilerek 2 Yıl Hapsi İstendi!

Birce Akalay'dan yıllar sonra gelen estetik itirafı - Magazin - Gazete Demokrat - Gündem ve Son Dakika Haberleri

Güvenlik kamerasına yansıyan bu görüntülere sosyal medyada da tepki yağmıştı.

Birce Akalay da yaşanan bu görüntülere sessiz kalamadı ve söz konusu görüntülere şu dikkat çeken ifadeler ile tepki verdi;

"Bakınız dingonun ahırı! Kafa koparmayı, insan öldürmeyi, meşrulaştırdıkça bu ve bunun gibi zeka yoksunları, kendini ifade etmeyi de beceremediği için şiddete eğilimlenmeye ve kimliklerini böyle inşaa etmeye devam edecekler. Yazık! eczane sahiplerine büyük geçmiş olsun."