Bişkek Belediye Binası kavşakların yol altyapısını artırıyor

Başkent belediyesi, Güvenli Şehir projesinin ilk aşamasının bir parçası olarak kameralarla donatılmış 10 kavşakta yol altyapısını düzeltmek için aktif olarak çalışıyor. Belediye binasında bildirildiği üzere bu kavşaklarda uygun yol işaretleri uygulanaca

Dünya 26.01.2019 - 08:23 04.05.2021 - 04:26 İlan35
Başkent belediyesi, Güvenli Şehir projesinin ilk aşamasının bir parçası olarak kameralarla donatılmış 10 kavşakta yol altyapısını düzeltmek için aktif olarak çalışıyor.

Belediye binasında bildirildiği üzere bu kavşaklarda uygun yol işaretleri uygulanacak, trafik işaretleri ve trafik ışıkları yerleştirilecektir.
Test modunda, kameralar zaten Bokonbaev ve Abdrakhmanov caddelerinin kesişiminde çalışıyor. Halen, Zhibek Jolu Caddesi ve Genç Muhafız Bulvarı'nın kesişim noktasında bir dizi fotoğraf ve video kaydı yapılması için çalışmalar sürdürülmekte, Moskovskaya ve Abdrakhmanova caddelerinin kesişim noktalarına destek verilmekte ve kameralar kurulmaktadır. Chui Bulvarı ve Beishenaliyeva Sokağı'nın kesiştiği noktada yol işaretleri uygulanır.
Ayrıca kavşaklarda, Chui Bulvarı - Yu.Fuchik Sokağı, Chui Bulvarı - Genç Bekçi Sokağı, Zhibek Zholu Bulvarı - Abdrakhmanov Sokağı, Chui Bulvarı - Kurmandzhan Datka Sokağı, M. Gorky Sokağı - 7 Nisan'da destek kuruldu. Baytik Baatyr Caddesi ve Manas Caddesi üzerindeki iki üst geçit, hız aralığı ile donatılmıştır.
Kavşaklarda takılı olan kameralar gündüz ve gündüz çalışacaktır.
Sistemi sürekli olarak işletime almak için proje uygulaması 4 aşamaya ayrılmıştır. İkinci aşamanın başlaması bu yılın Mart ayında yapılacak. Proje, “VEGA” Telsiz Mühendisliği Konusu JSC Konusunda uygulanacaktır.
Kesişimin (KVVF) fotoğraf ve video sabitlemesinin kompleksinin, dikey desteklere monte edilmiş ve kontrol hatlarında yolun yakınına yerleştirilmiş bilgisayarlı görüntünün video kameralarını tanıyan ve görüntüleyen bir kontrol ve iletişim birimi olduğu belirtilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@