Bitexen güvenilir mi? Bitexen sahibi kim? Bitexen kaçtı mı?

Son dönemde gündemden düşmeyen Kripto paralar ve kripto para borsaları ile ilgili flaş iddiaların ardı arkası kesilmiyor.

Ekonomi 06.05.2021 - 23:01 06.05.2021 - 23:01 Berkay Keskin

Son dönemde gündemden düşmeyen Kripto paralar ve kripto para borsaları ile ilgili flaş iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Thodex CEO'su Faruk Fatih Özer'in yüz binlerce kişiyi dolandırarak yurt dışına kaçmasının ardından güvenli kripto para yatırımı yapmak isteyen vatandaşlar, kripto para alım-satım işlemleri için ince eleyip sık dokumaya başladı. Türkiye'de önde gelen kripto para borsaları arasında yer alan Bitexen'de sıklıkla araştırılıyor. Peki Bitexen güvenilir mi? Bitexen'in sahibi kim? Bitexen sahibi kaçtı mı? Bu sorular yanıt bekliyor. Detaylar haberimizde sizlerle...

Kripto para alım - satım işlemleri yapmak ve birikimlerini kripto paraya yatırım yaparak değerlendirmek isteyen vatandaşlar, son dönemde birçok kripto para borsasında işlem yapıyor. Başta yerli kripto para borsaları olmak üzere birçok borsada kripto para alım-satım işlemleri gerçekleştiriliyor. Dijital ve yerli kripto para borsası Bitexen de sıklıkla araştırılan kripto para borsaları arasına girmiş durumda. Peki Bitexen nedir? Bitexen güvenilir mi? Son yaşananlardan sonra yatırımlarını güvenilir kripto para borsalarında değerlendirmek isteyen vatandaşlar, Bitexen sahibi kim? Bitexen sahibi kaçtı mı? Gibi sorulara yanıt bulmaya çalışıyorlar.

Bitexen Sahibi Kim?

İstanbul Sarıyer İTÜ Teknokent merkezli Bitexen'in ortakları Mehmet Fatih Bilgin, Murat Çelik, Ahmet Kürşat Duygulu, Mutlu Dağdelen isimli gerçek kişilerdir.

Yönetim kurulu üyeleri 4 ortaktan oluşmakla birlikte Bitexen şirketinin yönetim kurulu başkanlığı koltuğunda Murat Çelik oturmaktadır. Sermayesi 210 bin TL olan Bitexen, 2021 yılında sermaye artırımına gitmiş ve yeni sermayesini 5 milyon TL olarak ilan etmiştir. Bitexen resmi internet adresinde şirketin genel durumu, hedefleri, vizyon ve misyonu ile ilgili çeşitli bilgiler yer almaktadır.

Bitexen Güvenilir mi?

Başta Thodex ve veBitcoin gibi platformların sahiplerinin yurt dışına kaçarak yüz binlerce kişiyi mağdur etmesinin ardından Bitexen güvenilir mi? Sorusu yanıt aramaya başladı. Bitexen'de an itibariyle işlem yapılabilmekte ve para giriş-çıkışları güvenilir şekilde sağlanabilmektedir. Bitexen için güvenilir olduğu birçok platform tarafından dile getirilmektedir. Bitexen platformunda binlerce yatırımcı kripto para al sat işlemi gerçekleştirmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@