Blu Tv Açıkladı! Hekimoğlu Final Yapmadan Apar Topar...

Hekimoğlu final bölümü yayınlanmayacak mı? Hekimoğlu yayından kaldırıldı mı? Hekimoğlu BluTv'ye geçecek mi? Heyecanlandıran tweet...

Dizi Haberleri 19.05.2021 - 12:05 19.05.2021 - 12:25 Ece Sahan

Ekranların en kaliteli işlerinden biri olan ancak reytinglere kurban giden Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu dün akşam yayınlanan son bölümü ile ekranlara veda mi etti? Yeni son bölüm final fragmanı yayınlanmaması dizi izleyicilerini hayal kırıklığına uğrattı derken Blu Tv'nin tweeti heyevcan yarattı!

Kanal D ve Ojo Pictures, Hekimoğlu dizisinin fişini çekerek final kararını vermişti. Önümüzdeki hafta final yapması beklenen Hekimoğlu dizisi bu hafta final fragmanı yayınlanmadı. Hal böyle olunca dizinin izleyicileri "Yoksa final olmayacak mı" diye umut ekmeye çalışırken, "Bir finali bile mi çok gördünüz?" düşünceleri arasında sıkışıp kaldı.

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım gibi usta isimlerin mükemmel uyumu ile ekranlara gelen Hekimoğlu akılları karıştırdı. Oldukça farklı tarzı ve farklı çekim tarzları ile unutulmaz bölümler sıradayken artık onları dijitalde de izleyemeyecek miyiz?

Blu Tv'ye geçmesine dair söylentiler olan dizide Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın diziden ayrılması üzerine yeni bölümlerinin nasıl olacağı yerlerine yeni oyuncular mı geleceği merak ediliyordu. Ancak Hekimoğlu dizisinin dijital platforma geçmesine dair de bir açıklama hala gelmedi. 

BLUTV'DEN HEYECANLANDIRAN TWEET

Hekimoğlu izleyicileri üzgün bir haldeyken, BluTv'den heyecanlandıran bir tweet geldi! Hekimoğlu resmi sosyal medya hesapları profillerinde ki "Her Salı Kanal D'de" ifadesini kaldırırken, Blu Tv'den heyecanlandıran tweet..

Hekimoğlu izleyici kitlesi sosyal medyada pek kendini gösteren bir kitle olmadığı için yapım tarafından dizinin üzeri iyi çizildi.. Her ne kadar oyuncuların "Reyting beklentimiz yoktu" yapımcı ve kanalın da "Reyting nedeniyle bitmedi, 3 sezon olarak planladı" demeleri inandırıcı olmasa da, dram, mafya, acıtasyon, basit sever Türk izleyicisinin reytingleri diziye finali getirdi.

ABD yapımı ödüllü House dizisinin asla ülkemize uyarlanamaz derken, büyük bir başarı ile cesurca uyarlanan dizi, reytinglerde ilerleyemese de tarihe adını yazdırmayı başardı. Bazı kullanıcılar "iyi ki az izleyicisi vardı yoksa bu dizi yoksa linç üzerine linç yerdi. " yorumları yaptı.   

Blu Tv sosyal medya hesabından "Blu Tv'de hangi diziyi görmek isterdiniz?" diye bir tweet attı. Bu tweet "Yoksa Hekimoğlu için mi soruldu?" diye yorumlanarak heyecan yarattı. Ancak henüz olumlu bir açıklama gelmedi. Hekimoğlu dizisinin final fragmanı yayınlanacak mı yoksa yayından kaldırılarak veda bile etmeyecek mi? önümüzdeki günlerde göreceğiz. Ancak alınan bilgilere göre dizini final fragmanı önümüzdeki günlerde sürpriz bir şekilde yayınlanacak ve maalesef dijital platforma geçemeyerek veda edecek ve tarihteki yerini alacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@