Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci, Yeşilçam dizisiyle ekranlara dönüyor. Dijital yayın platformu BluTV'de yayınlanacak olan Yeşilçam'ın ilk fragmanı bu akşam yayınlandı.

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci, Yeşilçam dizisiyle ekranlara dönüyor. Dijital yayın platformu BluTV'de yayınlanacak olan Yeşilçam'ın ilk fragmanı bu akşam yayınlandı. Hal böyle olunca yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturduğu Yeşilçam dizisinin konusu ne? Yeşilçam oyuncuları kimler her yerde aranmaya başladı. Peki Yeşilçam ne zaman yayınlanacak? İşte Yeşilçam dizisinin konusu ve oyuncuları...

1960’lar Türkiye’sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam sinemasındaki bir yapımcının ayakta kalma hikayesini anlatacak olan Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Emel Sayın’ın ‘Rüyalar Gerçek Olsa’ şarkısının yer aldığı tanıtımda görkemli Yeşilçam filmi galasındaki anlar gündem oldu.


Yeşilçam oyuncuları kimler?


Başrollerini Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci'nin paylaştığı Yeşilçam dizisinde; Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi isimler de rol alıyor.

Dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam'da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verirken; Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak.

BluTV Yeşilçam ne zaman yayınlanacak?


Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturduğu Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı çok yakında BluTV kataloğunda yerini alacak. Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin ne zaman başlayacağı belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız...