SUV BMW X2 fiyatlarında indirim başladı. BMW markasının fırsatıyla beraber Ekim ayında fiyat listesi belli oldu. En ucuzu kaç TL'ye satılıyor?

SUV segmentinin temsilcilerinden BMW X2'nin fiyat listesi paylaşıldı. BMW en ucuz fiyatıyla müşterileri mest etmeye geliyor.

Son yıllarda, SUV segmentindeki otomobillere olan talep artışı gözden kaçmaz bir hal aldı. Özellikle bu segmente olan ilginin artışı, otomobil üreticilerinin SUV modellere olan yatırımlarını genişletmelerine yol açtı. Bu yatırımların öncüsü olan markalardan biri de BMW.

Özellikle kompakt SUV kategorisinde X2 modeliyle dikkat çeken BMW, satışlarını canlandırmak amacıyla cazip bir indirim kampanyasıyla karşımıza çıkıyor.

bmwx2otomobil

Tasarımı ve Fiyatıyla Dikkat Çekiyor

Kaliteyi Uygun Fiyata Alın! BMW X2, estetik tasarımıyla göz alıcı bir etkiye sahip. Premium kalitesini her yönüyle hissettiren bu model, kompakt segmentte konumlanmış. Özellikle çekirdek aileler için ideal bir iç hacme ve bagaj kapasitesine sahip olan X2, baz modelde 2.439.800 TL fiyat etiketine sahip. Elbette bu fiyat bazıları için yüksek gelebilir. Ancak BMW'nin Citroen, Renault ya da Fiat gibi markalarla karşılaştırılması adil olmazdı.

BMW X2 Özellikleri

BMW'nin fiyatlarını, benzer segmentteki Mercedes-Benz veya Audi gibi markalarla karşılaştırmak daha anlamlı olur ve bu bağlamda BMW X2'nin fiyatı oldukça rekabetçi bir seviyede.

BMW X2'nin baz modelinde 140 beygir gücünde 1.5 litre benzinli motor ve otomatik şanzıman bulunuyor.

Bu motor ve şanzıman kombinasyonu, sürüş dinamikleri açısından oldukça etkileyici bir performans sunarken, yakıt ekonomisi konusunda da tüketicilere cazip değerler sunuyor. Şimdi, modelin farklı versiyonlarına ve fiyatlarına bir göz atalım.

BMW X2 Fiyat Listesi

BMW X2 sDrive18i M Sport X, Otomatik, Benzin, 140 HP

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Fiyat: 2.439.800 TL

BMW X2 sDrive18i Özel Sürüm M Sport X, Otomatik, Benzin, 140 HP

Fiyat: 2.650.100 TL