Boğaç Aksoy Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Arka Sokaklar dizisinin genç oyuncusundan kötü haber geldi. Kansere yakalanan Boğaç Aksoy hayranları endişeli. Peki Boğaç Aksoy kimdir? Boğaç Aksoy kaç yaşında?

Televizyon 05.05.2021 - 13:23 05.05.2021 - 13:24 Ece Sahan

Arka Sokaklar dizisinin yakışıklı ismi BoğaçA ksoy lenf kanserine yakalandığını "Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki lenfomaya yakalandım" diyerek duyurdu. 

Arka Sokaklar dizisinde Volkan karakterine hayat veren genç oyunuc sevenlerini üzdü. Boğaç Aksoy sosyal medya hesabından "Sevgili dostlarım. Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki Lenfoma kanserine yakalandım uzun bir süre daha olamayacağım. Ben en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza telefonlarınıza dönemezsem de affedin.." diyerek kansere yakalandığını açıkladı. 

Arka Sokaklar dizisiyle hayran kitlesini yaratan Boğaç Aksoy'dan gelen üzüntülü haber sonrası Boğaç Aksoy kimdir merak edildi? Boğaç Aksoy kaç yaşında? Boğaç Aksoy nereli? Boğaç Aksoy son durumu nasıl?

BOĞAÇ AKSOY KİMDİR?

Boğaç Aksoy 30 Temmuz 1989 İzmit doğumludur. 2006 yılında Fenerbahçe Lisesi'nden mezun olmuştur. Liseden sonra Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünden mezun omuştur.

Boğaç Aksoy, profesyonel olarak at biniciliği ve dalgıçlık eğitimi almıştır. 

Vahide Gördüm ve Altan Gördüm'ün üstlendiği Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde oyunculuk eğitimi almıştır.

2012 yılında Berk Atan'ın birinci olduğu Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@