Show TV'de heyecan içinde yeni sezonu beklenen son zamanların en başarılı yayınlarında Güldür Güldür Show Bilal'siz kaldı.

Uzun süredir önceleri bir tahmin, sonraları ise bir fısıltı halinde yayılan bomba ayrılık haberi doğrulandı ve kahkaha garantili program Güldür Güldür'den Bilal karakterini canlandıran Onur Buldu'nun ayrılık haberi de sevenlerini üzdü.

Güldür Güldür'ün Bilal'i Onur Buldu bakın aslen nereli çıktı! Herkes İzmir sanıyordu duyan inanamadı işte Onur Buldu'nun memleketi... - Galeri - Takvim

Güldür Güldür Show'un 2013 yılından beri rol alan Onur Buldu'nun ayrılığı ile ciddi bir kan kaybı yaşayacağı değerlendirmeleri yapılırken Birsen Altuntaş'ın duyurduğu ayrılık haberi ile Buldu'nun yeni bir proje ile kendini zöletmeyeceği haberi ise buruk da olsa bir sevinç yaşattı.

Onur Buldu Güldür Güldür Show'a veda mı ediyor? Hayranları şoke oldu

Kısa sürede Güldür Güldür Show'daki Bilal karakteri ile oyuculuktaki ustalığını kanıtlayan ve başarılı performansıyla 2020'de de Altın Kelebek ödülü alan Onur Buldu'nun, çok yakında Exxen'de yayınlanacak olan 'Sizi Dinliyorum' adlı diziyle de hayranlarının karşısında olacağı söylendi.

Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman? Ve Yargı Dizisinde Final Kararı Açıklandı! Reyting Savaşına mı Yenildi? Neden Final Kararı Aldı? Final Bölümü Ne Zaman?

Ecem Erkem ve Murat Akkoyunlu Güldür Güldür Show'dan ayrıldı