Gazeteci Candaş Tolga Işık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündemi değiştirdi. Işık, bir kısa süre içerisinde kabinede değişiklik olacağını iddia etti.

Gazeteci Candaş Tolga Işık Twitter hesabından kulis bilgileri vermeye devam ediyor. Dün Gece saatlerinde de Twitter hesabından bir paylaşım yapan Işık, kabinede değişiklik olacağını iddia etti. Candaş Tolga Işık’ın bu paylaşımı sonrasında vatandaşlar ise hangi bakan gidiyor sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, kabinede değişiklik olacak mı? Hangi bakan değişecek?

Ankara kulislerinde verdiği bilgilerle tanınan gazeteci Candaş Tolga Işık yeni bir iddiayı gündeme getirdi. Candaş Tolga Işık Twitter hesabından dün gece saatlerinde yaptığı paylaşımda kabinede değişiklik olacağını öne sürdü. Bakan ya da bakanların değişeceğini aynı zamanda bir kurumda da önemli bir değişiklik yapılacağını söyleyen Işık, sosyal medyanın gündemine oturdu.

En az bir en fazla üç bakan değişecek

Twitter hesabından Gece saatlerinde bir paylaşım yapan gazeteci Candaş Tolga Işık, kabinede değişiklik olacağını iddia etti. Işık paylaşımında, "Kabinede değişiklik geliyor. En az 1, en fazla 3 bakan değişiyor. Bu arada en az bakanlıklar kadar konuşulacak bir kurumda daha değişim olacağı konuşuluyor." dedi. Bu paylaşımı sonrasında bakanlıklarda yapılacak olan değişim vatandaşlarca merak edilmeye başlandı. Ayrıca Candaş Tolga Işık bir kurumda da değişiklik olabileceğini söyledi.

Gözden kaçırmayın

Skandal İddia Gerçek Çıktı! AKP’nin Adana Mitingine Gençlerin Kandırarak Sadece "Şenlik" Söylemiyle Götürüldüğü Öğrenild Skandal İddia Gerçek Çıktı! AKP’nin Adana Mitingine Gençlerin Kandırarak Sadece "Şenlik" Söylemiyle Götürüldüğü Öğrenild

Adalet bakanı değişmişti

Ocak ayının son günlerinde adalet bakanı Abdülhamit Gül görevinden altına istemişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan istifayı kabul edilmiş ve ardından Yeni adalet bakanı belli olmuştu. Abdülhamit Gül’ün istifası sonrasında Yeni adalet bakanı Bekir Bozdağ oldu.