Uçankuş'un sahibi ve eski kazanovalardan Can Tanrıyar’ın yeni eşinin tam da haber yaptığı türde bir skandala karıştığı ortaya çıktı.

Can Tanrıyar ile evlenen Tamar Tanrıyar (Oner), kendisine açılan dava sonucunda tehdit ve hakaretten ceza aldı.

Kontrolü altındaki Uçankuş adlı internet sitesi ve televizyon kanalı ile sanat ve iş dünyasına baskı kuran, sevmediği veya talepte bulunduğu kişiler hakkında yalan yorum ve haberler yayınladığı iddia edilen Can Tanrıyar’ın yeni eşinin bu tür bir olaydan dolayı mahkemelik olduğu öğrenildi.

Sacitaslancom'da yeralan habere göre Beykoz 3. Asliye Ceza Mahkemesi’nden görülen davada o zamanki adıyla Tamar Oner’in tehdit ve hakaret suçlarını işlediği sabit görüldü ve cezaya çarptırıldı.

Serdar Ortaç Müzik Dünyasına Seslendi! “Her şeye baş kaldırmaya gerek yok" Yasağa Tam Destek! Serdar Ortaç Müzik Dünyasına Seslendi! “Her şeye baş kaldırmaya gerek yok" Yasağa Tam Destek!

Tamar Öner kimdir aslen nereli Can Tanrıyar eşi ile yaş farkı kaç - Internet Haber

Mahkemelik olan olayda Tamar Oner’in Beykoz Acarkent sitesindeki evinde sabaha karşı saat 04.00’da arkadaşı Öncücan Sönmez ile kavga ettiği, bu kavga sırasında Tamar Oner’in arkadaşına "o..çocuğu, seni etek giydirip gezdirecem, seni bu aleme rezil edecem, benim mafya tanıdıklarım var, 3.sayfalara manşet olacaksın, senin ticari hayatını bitirecem, pezevenk" şeklinde hakaret ve tehditlerde bulunduğu belirlendi.

Şikayetçi Öncücan Sönmez, kendisi hakkında zarar verecek şekilde magazin haberleri yapıldığını, bu haberlerin kaynağının Tamar Oner olduğunu açıklarken “Hürriyet gazetesinde ve Uçankus internet sitesinde benimle ilgili magazinsel haberler çıktı. Kaynak olarak da Tamar Oner gösteriliyordu. Bu haberler beni ve ailemi zor durumda bırakabilecek haberlerdi... Olay tarihinde Tamar beni aramızdaki meseleyi konusmak için çağırdı. Arkadaşım Mert Okan ile birlikte Tamar'ın evine gittik... Eve geldiğimde Tamar sarhoş haldeydi. Sürekli antidepresan aldığını biliyorum. Sarhoş olduğunu görünce burdan hemen nasıl giderim diye düşündüm. Daha konuyu açmadan Tamar bana küfür etti. Seni vurduracağım mafya tanıdıklarım var diyerek tehdit etti. Küfür etti.” dedi.

Tamar Oner kaç yaşında ne iş yapıyor Tamar Oner kimdir? - Internet Haber

Mahkeme ise dava sonucunda sanık Tamar Oner'in üzerine yüklenen "Tehdit ve hakaret" suçlarından 5 ay hapis, 87 gün adli para cezası ile cezalandırılmasına hükmetti.