Kulislerde konuşulan bomba iddia! Şeyma Subaşı eski eşi Acun'a mesajlar atmaktan vazgeçmedi. Şeyma Subaşı'nın Acun'a Özledim mesajlarını gören Çağla Altunkaya kıskançlık krizi geçirdi.

Aslı Bekiroğlu'nun Barış Akarsu Bedeli "Ayrılık" Oldu! Özür Diledi Ve Projeden Ayrıldı! Aslı Bekiroğlu'nun Barış Akarsu Bedeli "Ayrılık" Oldu! Özür Diledi Ve Projeden Ayrıldı!
Kulislerde konuşulan bomba iddia! Şeyma Subaşı eski eşi Acun'a mesajlar atmaktan vazgeçmedi. Şeyma Subaşı'nın Acun'a Özledim mesajlarını gören Çağla Altunkaya kıskançlık krizi geçirdi. Çağla Altunkaya daha önce de Şeyma'nın Acun'un fotoğrafına yorum atmasına sinirlenmiş ve profil fotoğrafını Acun ile birlikte bir fotoğraf yaparak göz dağı vermişti.

Acun Ilıcalı ve Çağla Altunkaya ayrıldı mı? Acun ve Çağla bu krizi atlatacak mı? Çağla Altunkaya, Şeyma Subaşı'nın gölgesinde yaşamaktan sıkıldı. Ancak Acun'u bırakmak istemeyen Çağla, Şeyma'ya savaşa açtı. Şeyma Subaşı'nın Acun'a Özledim mesajları attığı son zamanlarda iddialar arasında yer almıştı. Ancak Çağla Altunkaya, Şeyma Subaşı'dan öyle kolay kurtulacağa benzemiyor.

Acun  Ilıcalı karısını Şeyma Subaşı ile aldatmış ve Zeynep Ilıcalı ile evli olduğu dönem Subaşı'ndan bir çocuk yapmıştı. Uzun bir zaman evli olduğu halde Şeyma Subaşı ile açık açık fotoğraflar paylaşarak ilişki yaşayan Acun Ilıcalı uzunca bir sürenin ardından Zeynep Ilıcalı'dan boşanmış bir kaç yıl sonra Şeyma Subaşı ile evlenmişti.

Şeyma Subaşı istediğini ikinci kez mi alacak? Şeyma Subaşı sosyal medyada paylaştıkları nedeniyle Acun'un parasını yediği şeklinde eleştirilmiş ve gezdiği yerlere lüks alışverişlerine kimilerinin kıskançlık ve ikiyüzlülük tepkisi oalrak yorumlandığı tepkiler edilmişti..

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ndan aldatıldığı dedikoduları ile boşanmıştı. Ancak kızı Melisa için Şeyma Subaşı ile sürekli olarak görüştüğü biliniyordu. Acun daha sonra birebir Şeyma'ya çok benzetilen Çağla Altunkaya ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Altunkaya, gelen eleştiriler üzerine, Şeyma'dan farklı olmaya çalışarak sosyal medyasını gizlemişti. Ancak Altunkaya, Subaşı'nın Acun'a attığı yorumlara rahatsız olmuş ve profil fotoğrafını Acun ile yapmıştı.

Şeyma Subaşı, Altunkaya'yı rahatsız etmeye devam etti. Gelen söylentilere göre Şeyma Subaşı, Acun'a özledim mesajları atmaya devam etti. Bunun üzerime Altunkaya bu mesajlardan haberdar oldu ve Acun ile kıskançlık krizi geçirdiği bir tartışma yaşadı. Olay Acun'un çevresinde Şeyma Subaşı, Altunkaya'yı dan mı alt edecek yoksa bu sefer Altunkaya mı Şeyma'yı alt edecek yorumları ile konuşulmaya başlandı.