Bonus Kartı Olanlara Bayram Hediyesi, 1.500 TL Hesaplarına Yatacak! Son Duyuru da Yapıldı, Ödemeler Başladı

Bonus Kartı Olanlara Bayram Hediyesi, 1.500 TL Hesaplarına Yatacak! Son Duyuru da Yapıldı, Ödemeler Başladı. Bonus kredi kartı kullanan kişilere, 1500 TL'ye kadar destek verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 25.06.2021 - 23:02 25.06.2021 - 23:03 Vural Pars

Bankalardan kredi kartı kullanan kişilerin en çok tercih ettiği kredi kartı Bonus olmaktadır. Bonus Garanti Bankası ve Denizbank gibi büyük bankalar ile müşterilerine kredi kartı imkanı sunmaktadır. TEB, Şekerbank, ING, Fibabanka gibi bankalarda Bonus özellikli kredi kartı hizmeti vermektedir. Bonus kredi kartı olarak yapılan bu duyurularda, Garanti Bankası ürünü kulanan kişilere 1.500 TL'ye kadar destek geldi. 

Garanti Bankası'nın müşterilerine vermiş olduğu Bonus kredi kartı, ülkemizde hemen hemen her yerde işlem yapılan ve avantajlı olarak gösterilen bir kredi kartı olmaktadır. Bonus kredi kartı kullanan kişilere de kart ve bankanın yapmış olduğu da çeşitli kampanyalar vardır. Üye iş yerleri üzerinden yapacağınız alışverişlerde, banka kredi kartı ile yapılan işlemler sonrasında sizlere bonus puan verilecektir. Bu işlemler bonus kartı ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Bu harcamaların sonrasında, yaptığınız aluşverişlere göre ve alışveriş yaptığınız anlaşmalı mağazaya göre 1.500 TL bonus destek ödemeleri sağlanacaktır. Verilen bonus puanlar ise, 31 Aralık 2021 tarihine kadar istediğiniz alışverişlerde kullanılacaktır. 

Kampanya Detayları Belli Oldu

Bonus kredi kartı kullanan kişiler için banka resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesaplarından duyuru yaptı. Kampanya üzerinden işlem yapacak olan kişiler başvuru yaptıktan sonra bonus puan kazanabilecekler. Başvurular ise bankanın mobil uygulaması üzerinden yapılacak. Kampanyalar menüsüne girerek buradan bonus kart kampanyasını öğrenebilirsiniz. 

Kampanyaya katılan kişiler, belirli alışverişleri yaparak, limitleri yüksek ödemeler yaparsa, 1.500 TL'ye kadar bonus puan kazanabilecekler. Bonus puan kazanacak olan kişiler, bu kazandıkları puanları istedikleri alışverişlerde kullanabilecekler. Bonus puan sorgulama işlemlerini bankanın resmi internet sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. 

bonus-kart

Kredi Kartı Olmayanlar Ne Yapacak? Katılabiliyor mu?

Kredi kartı olmayanlarda bu kampanyaya katılabilirler. En az 4000 TL ve üzerinde bir kredi kartı limiti alırsanız, banka sizlere bu kampanyayı hemen sunacaktır. Bonus kredi kartı yeni alan kişilerde, yapacakları market, tatil, araba kiralama gibi alışverişlerinde, bonus puan kazanabileceklerdir. Bonus puan kazanmak için yüksek limitli alışveriş yapılması gerekiyor. Ayrıca bankanın anlaşmalı olan firmaaları üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Kredi kartı olmayanlar da bu kampanyaya katılabilmeleri için bonus.com.tr adresinden veya garantibbva.com.tr adresinden kredi kartı başvurusu yapabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@