Borç Kapatma Kredisi müjdesi! 10 Bin TL - 50 bin TL Faizsiz Borç Kapatma Kredisi veriliyor

Borç kapatma kredisi müjdesi! 10 bin TL ile 50 bin TL arasında Borç Kapatma kredisi verilecek. Bir çok bankanın dahil olduğu Borç kapatma kredisi detayları belli oldu! İşte 10 bin TL 50 bin TL arasında Borç Kapatma

Ekonomi 01.06.2021 - 23:05 01.06.2021 - 23:05 Berkay Keskin

Borç kapatma kredisi müjdesi! 10 bin TL ile 50 bin TL arasında Borç Kapatma kredisi verilecek. Bir çok bankanın dahil olduğu Borç kapatma kredisi detayları belli oldu! İşte 10 bin TL 50 bin TL arasında Borç Kapatma kredisi detayları!

10 bin TL - 50 bin TL Borç Kapatma Kredisi verilecek!

Borçları anında sildiren Borç Kapatma kredisi geliyor. Vatandaşlara Faizsiz 3 ay ertelemeli Borç Kapatma kredisi veriliyor. İlk olarak TEB, Akbank, Finansbank ve Garanti Bankası vereceği borç kapatma kredisi detayları belli oldu. Aynı borçları 3 Ay ile 6 ay arasında erteleyebilecek Faizsiz Borç kapatma kredisi geliyor.

3 Ay ile 6 Ay ödemesiz Kredi!

Akbank, Teb, Finansbank ve Garanti Bankası vatandaşlara 3 ay ile 6 ay arasında faizsiz Borç kapatma kredisi verecek. Mevcut borçlarını hem kapatacak hem 3 ay ile 6 ay ödeme yapmadan aynı borçla faizsiz kredi alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşlara müjde olarak duyuruacağı 3 ile 6 ay arasında Faizsiz Borç kapatma kredisi kısa sürede rekor kıracak gibi görünüyor.

Sadece Banka Borçlarında Faydalabileceksiniz

Bankaya borcu olan vatandaşlara Faizsiz borç kapatma kredisi verilecek. TEB, Garanti Bankası, Akbank ve Finansbank, borç kapatma kredisi detayları belli oldu.

Kredi Borcu

İhtiyaç Kredisi borcu

Konut Kredisi Borcu

Kredi Kartı Borcu

Eksi hesap borcu

olan vatandaşlara taksitlerini 3 ile 6 ay arasında erteleyebileceği borç kapatma kredisi vatandaşa can suyu gibi gelecek. Borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar 3 ay ile 6 ay arasında borçlarını düşünmeden borç transfer kredisinden faydalabilecek.

Akbank 20 bin TL borç Kapatma kredisi verecek!

En büyük desteklerden biri Akbank'tan geldi. Akbank 20 bin TL borç kapatma kredisi imkanı sunacak ve kredi, kredi kartı ve eksi hesaplarda 20 bin TL kadar olan borçlarını Akbank tarafından karşılanacak. Akbank'a 3 ay ve 6 ay olmak üzere borçlarınızı ertelemiş olacak.

İNG Bank 50 bin TL Borç kapatma kredisi

İNG Bank, 20 bin TL kadar faizsiz, 50 bin TL kadar olan kredileri 1.49 faiz oranıyla 36 aya borcunuzu erteliyor. İlk 3 ayı ödemesiz olan İNG Bank rekor başvuru alması bekleniyor.

Diğer Bankalarda el attı!

Garanti Bankası, Finansbank, Akbank sonrası Türkiye Ekonomi Bankası, İş Bankası, Denizbank, İNG Bank Yapı kredi ve Aktif Bank kredi ve kredi kartı borçlarını erteliyor. 20 bin TL kadar bankalar borçlarınızı yapılandırıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@