Borçlarınızı Tek Kredi Altında Anında Kapatın! QNB Finansbank Uygun Faiz Oranlarıyla Yüksek Meblağlı Kredi Veriyor

QNB Finansbank sayesinde tüm borçlarınızı tek kalemde kapatabilirsiniz! Finansbank hangi banka ya da bankalara borcunuz olsa da fark etmeksizin borçlarını tek çatı altında toplama fırsatı sunuyor!

Ekonomi 27.06.2021 - 15:36 27.06.2021 - 15:36 Berkay Keskin

Hem de oldukça uzun vadeler ve cazip faiz oranlarıyla… detaylar haberimizde.

BORÇLARINIZI BİRLEŞTİRİN ÖDEMELERİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN 

QNB Finansbank başvuran vatandaşlarımıza 75 bin Türk lirasına kadar borç kapatma kredisi veriyor. Geri ödemelerde ise esnek planlar ve düşük faiz oranları sunuyor. Böylece tek ihtiyaç kredisiyle sizde borçlarını kapatabilir uygun yapılandırmayla taksit taksit geri ödeyebilirsiniz. Banka borç transferi kampanyası kapsamında vatandaşlarımıza fırsatlar sunuyor.

-    Esnek ve uygun ödemeleri koşulları
-    Karşı bankalara ücretsiz EFT fırsatı
-    Aylık %1,39 faiz oranı
-    36 aya varan vade imkanları
-    3 ay ödemesiz dönem seçeneği 

Tüm bu kredi fırsatından vatandaşlarımız tek başvuruları ile hızlı ve kolay şekilde yararlanma imkanına sahipler. 3 ay ödemesiz dönemle de ödemelerine hemen başlamak zorunda kalmıyorlar. Borç Transferi Kredisi diğer bankalarda bulunan tüm ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınız için geçerlidir. Vatandaşlarımız diğer bankalarda bulunan tüm ihtiyaç kredisi borçlarının tamamı transfer edilir. Kredi kartı borçları içinse vatandaşlarımızın isteğine göre kısmı ödemeler yapılabilmektedir. Yapılan EFT işlemlerine de ücret ödemezsiniz. 

Üstelik vatandaşlarımız ne kredi borç transferi ne de kredi kartı borç transferleri için ek bir işlem yapmaz ya da ek bir ücret ödemezler. Sadece diğer bankada bulunan müşteri temsilcisiyle vatandaşlarımızın iletişime geçmesi ve gereken bilgilendirmeyi yapması gerekmektedir. 
Maalesef ki vatandaşlarımız Konut kredisi ve ek hesap borçları, Borç Transferi Kredisi kapsamına alınmamaktadır. Vatandaşlarımız maksimum 75 bin Türk lirasına kadar borç transferi kredisi alabilirler. Fakat banka şubelerinden yapılacak özel istek ile bu limit arttırılabilir. Limit artırma hakkı ise bankanın vereceği bir karardır. Kredi notunuz, geliriniz ve ödeme alışkanlıklarınıza göre banka bu talebini reddede bilir ya da kabul edebilir. 

Vatandaşlarımız bankadan 75 bin Türk lirası değerinde kredi finansmanı aldıkların 36 ay vade seçeneğinde aylık ödemeleri 2 bin 787 lira oluyor. Toplam geri ödemeleri 100 bin 363 Türk lirasıdır. 50 bin Türk lirası finansman alımlarında aylık taksit tutarı 1858 Türk lirasına düşer. 36 ay vade sonunda da 66 bin 909 lira geri ödenir. 

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Vatandaşlarımız ön başvurularını mobil bankacılık, internet şubesi ya da kimlik numaralarını 5030’a SMS atarak yapabilirler. Fakat kesin başvuru için QNB Finansbank şubelerine bizzat gitmeleri gerekmektedir. Şubede ise vatandaşlarımızdan bazı evraklar talep edilir. Kredi alacak kişiye ait kimlik belgesi ya da nüfuz cüzdanı istenir. Bunun yanı sıra ikametgâh belgesi ve son üç aya ait güncel fatura talep edilir. Son olarak gelir belgesi istenir. Gelir belgesi ise vatandaşın meslek grubuna göre değişmektedir. Emekli vatandaşlarımız için hesap cüzdanları, kira geliri olanlar için kira kontratları ve faiz geliri olanlar için de hesap cüzdanı yeterli olmaktadır. 

Krediden yararlanmak için vatandaşlarımızın 18 yaşından büyük olması ve düzenli bir gelire sahip olması gerekmektedir. Gelir belgesi gösteremeyen vatandaşlara kredinin verilme olasılığı oldukça düşüktür. 
 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@