Borçlu Olanlar, Borçsuz Olanlar, Senet Borcu Bulunan Herkes Bu Habere, Borçlar Kapanacak, Başvuru Yapmak Lazım

Borçlu Olanlar, Borçsuz Olanlar, Senet Borcu Bulunan Herkes Bu Habere, Borçlar Kapanacak, Başvuru Yapmak Lazım. Detaylar belli oldu. Kimler alabilir?

Ekonomi 25.11.2021 - 14:23 25.11.2021 - 14:23 Vural Pars

Borçlu Olanlar, Borçsuz Olanlar, Senet Borcu Bulunan Herkes Bu Habere, Borçlar Kapanacak, Başvuru Yapmak Lazım. Son dakika haberi bankalardan vatandaşlara geldi. Borçlu olanlar borç kapatma kredisi kullanacak yani borçsuz olanlarda istedikleri İhtiyaç kredisinde kullanılabilecek. Vatandaşları sağlanan bu desteği hem özel bankalar hem de kamu bankaları yapıyor. Destek olmak isteyen vatandaşlar başvuru yapması yeterli olacak. Sizlerde son dakika duyurusu yapılan bu kampanyaya katılmak istiyorsanız haberimizi okuyabilir ve bankalar üzerinden istediğinizi seçerek size uygun olan bankadan başvuru yapabilirsiniz. 

Garanti bankası'ndan kampanya haberi

Garanti Bankası üzerinden kampanya haberi başvurusu resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Garanti Bankası resmi internet sitesine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve sonucunu 5 dakika içerisinde öğrenebilirsiniz. Özellikle bankaları ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borcu olan kişilerle senet borcu olan kişiler Bu bankadan alacakları 200 bin TL'ye kadar kredilerde tüm borçlarını kapatabilir ve üzerine de ihtiyaç kredisi kullanabilir. Başvuru yapmak isteyen kişiler bankanın kredi politikalarına uygun olması durumunda hızlı bir şekilde onay alabilecek. Garanti Bankası ayrıca banka şubelerine üzerinden de hızlı bir şekilde destek kredisinde başvuru yapma imkanı sağlıyor.

kredi-notu-2

Ziraat bankası'ndan kampanyaya başladı

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar en yakın banka şubesinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde yeni yapılan bu destek kampanyasına başvuru yapabiliyor. Ziraat Bankası düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kampanyası yapacağı haberini sabah duyurdu. İhtiyaç kredisi haricinde diğer bankadaki olan borçlarını kapatmak isteyen kişilere de Ziraat Bankası destek vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası üzerinden destek kredisi ne başvuru yapmak isteyenler handaşlar emekli olması durumunda emekli maaşını Bu banka üzerinden almasa şartı vardır. Borç kapatma kredisi kullanacak olan kişiler Ziraat Bankası üzerinden alacakları krediler ile birlikte eğer senetle borçları varsa borçları da kapatabilecek.

Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve halkbank'ta yapmış olduğu bu kampanyayla düşük faizli yüksek limitli kredi vereceğini açıkladı. Başvuruları Ziraat bankası'nda olduğu gibi internet sitesi üzerinden kullanabilir veya size en yakın banka şubesine giderek destek alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@