Borcu olan milyonlarca kişiye müjde! Bankalar tüm borçları siliyor, başvurular bugün başladı

Milyonlarca kişi bankalara olan borçları nedeniyle zor günler geçiriyor. Borcu olan vatandaşlara nihayet bankalardan güzel haber geldi. Tüm borçlar siliniyor. İşte detaylar…

Ekonomi 11.11.2021 - 11:02 11.11.2021 - 11:02 Volkan Arık

Borcu olan milyonlarca kişiye müjde! Bankalar tüm borçları siliyor, başvurular bugün başladı. QNB Finansbank, Garanti BBVA, İş Bankası ve Akbank, borcu olan milyonlarca vatandaşa müjdeyi verdi. Bu sabah bankalardan yapılan ortak açıklamaya göre vatandaşlar borçlarını bu bankalara taşıyarak daha kolay ödeme şansı bulacak. Borç taşıma işlemini gerçekleştiren vatandaşlar daha düşük faizli kredi kullanarak borçlarını Daha Hızlı ve kolay koşullarda ödeme imkanı elde edecek. Bankaların borç kapatma ve borç taşıma kredisi kapsamı her geçen gün genişliyor. Sabah saatlerinde duyuru yapan bankalar resmi olarak artık işlemlerin başlayacağını açıkladı. Peki borç taşıma kredisi faiz oranları ne kadar? Borç kapatma kredisi başvuru şartları ve detaylar haberimizde...

Türkiye'de son aylarda yaşanan ekonomik sıkıntılar ortadan. Yaşanan krizler nedeniyle vatandaşlar bankalardan kullandıkları kredileri ya da Kredi kartlarının borçlarını geri ödemekte güçlük çekiyor. Bankalarla problem yaşayan milyonlarca kişi borç kapatma kredisi ve borç taşıma kredisi araştırması yapmaya başladı. Bu konuda güzel haber ise sabah saatlerinde bankalar tarafından verildi. Bankalar borcunu taşıyan ve kapatmak isteyen vatandaşlara avantajlı koşullarda kredi imkanı ve düşük faiz oranları sağlıyor. Peki hangi bankalar borç kapatma kredisi veriyor? Borç kapatma kredisi faiz oranları ne kadar?

borcu-olan-milyonlarca-kisiye-mujde-bankalar-tum-borclari-siliyor-basvurular-bugun-basladi-1

İŞ BANKASI BORÇ TAŞIMA KREDİSİ

Türkiye'de en köklü bankalar arasında kabul edilen ve milyonlarca müşterisi bulunan İş Bankası borç kapatma kredisi ve borç taşıma kredisi sağlıyor. İş Bankası'na taşıyacağınız borçlarımız da 50.000 TL'ye kadar tüm kredileri 36 ay vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz. Başvuru işlemleri en yakın İş Bankası şubeleri aracılığı ile yapılabilirken aynı zamanda İşCep uygulaması üzerinden de başvuru yapmak mümkün. İş Bankası SMS ile kredi başvurusu yapmak için ise cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR Bilgilerini doldurup 4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

borcu-olan-milyonlarca-kisiye-mujde-bankalar-tum-borclari-siliyor-basvurular-bugun-basladi-2

GARANTİ BANKASI BORÇ TAŞIMA KREDİSİ

Garanti Bankası da başka bankalara borcu olan müşterilerinin borçlarını tek kalemde kapatıyor. 25 bin TL'ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi ile borç kapatma imkanı veren Garanti Bankası esnaf ve girişimciler için ise 60 bin TL'ye Varan üst limitli borç kapatma kredisi sağlıyor. Garanti Bankası borç kapatma kredisi faiz oranları ise yüzde 1.69 olarak belirlendi. 36 aya varan vade seçenekleri ile kredi kullanarak tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz. Başvuru işlemleri Garanti Bankası şubelerinden internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden yapılabiliyor.

AKBANK BORÇ TAŞIMA VE KAPATMA KREDİSİ

Kredi kartı borcu olanlar için de kampanya Akbank tarafından başlatıldı. Sadece kredi kartı borçları için borç taşımaya kapatma kredisi sağlayan Akbank 20.000 TL üst limitli düşük faizli kredi veriyor. 12 ay vade seçeneği ile sunulan 20 bin TL'lik kredi de faiz oranı yüzde 1.98’de sabitlendi. Akbank aynı zamanda 1000 TL borçlarınız içinde borç transfer kredisi sunuyor. Yani borcunuz ne kadar olursa olsun kredi kartı için Akbank'tan yardım alabilirsiniz.

borcu-olan-milyonlarca-kisiye-mujde-bankalar-tum-borclari-siliyor-basvurular-bugun-basladi-3

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Borçlarınızı tek bir çatı altında toplamak ve daha avantajlı koşullarda ödemek istiyorsanız Finansbank'ta borç kapatma kredisi imkanı veriyor. 50 bin lira üst limitli olarak kredi sağlayan Finansbank, 36 ay vade seçeneği sunuyor. Finansbank'ın borç taşıma ve kapatma kredisi için faiz oranları yüzde 1.39’dan başlıyor. Başvuru işlemlerinin ise en yakın Finansbank şubesinden ya da mobil ve internet bankacılığı hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@