Borsa İstanbul hakkında son dakika haberleri en çok okunan haberler arasında yerini aldı. Borsadan şahlanış atağı! Rekor üstüne rekor gözleri fal taşı gibi açtı.

Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak! Yapı kredi bankası 100 bin TL borç kapatma kredisine başladı! TC kimlik ile hemen sonuç alınacak!

Borsada yeni rekorlar peş peşe kırılırken hissesi olanlar heyecanla son gelişmelere odaklandı. Borsa İstanbul ilk açılış saatlerinde önceki kapanış rakamlarına göre 19 puan ve yüzde 0,50 değer kazanarak 3.860 puana kadar yükseldi. Yaşanan bu gelişme sonrası son gelişmeler heyecanla takip ediliyor.

Borsadan şahlanış atağı! Rekor üstüne rekor gözleri fal taşı gibi açtı. Borsa İstanbul, BİST 1000 ve BİST 30'da yaşanan son dakika gelişmeleri yüz binlerce kişinin gündeminde birinci maddeye yerleşti. Sabahın ilk saatleriyle birlikte yeni bir rekor daha görüldü. Kırılan üst üste rekorların ardından borsa hakkında hem araştırmaların hem de meraklıların artmasına neden oldu. Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi bugün yine yükselişle başladı. Rekor üstüne rekor bekleniyor.

PEŞ PEŞE REKORLAR

Borsa İstanbul'da yeni rekorlar peş peşe kırıyor. Hissesi olanlar BIST 100 ve BIST 30 endeksi işlemlerine odaklandı.

YENİ GÜNE DE YÜKSELİŞLE BAŞLADI

Borsa İstanbul bugün güne düne göre 19 puan ve yüzde 0,50 değer kazanarak 3.860 puanla başladı.

HİSSELERDE SON DURUM NE?

Sabahın ilk saatleriyle birlikte yeni bir rekorun kırılmasıyla hisselerdeki son durum merakla sorgulanır oldu.

TARİHİ ZİRVESİNE ULAŞTI

Borsa İstanbul tarihi zirvesini de dün gördü. BIST 100 endeksi dün işlem gördüğü saatlerde 3.927,17 puanla tarihi seviyeye ulaşmayı başardı.