Tuğba Ekinci boşanan İbrahim Çelikkol' fena sardı. Söylediği lafları duyanlar ise bu nefretin nedenini merak etti.

İbrahim Çelikkol ve Mihre Mutlu Çelikkol beş yıllık evliliklerini 10 dakika süren bir dava ile noktalamaları ile magazin gündemine girdilerç

İbrahim Çelikkol'un boşandığını duyan şarkıcı Tuğba Ekinci ise, eski karı kocanın fotoğrafını paylaşarak "Kız verilecek en son insan" yorumunda bulundu.

İbrahim Çelikkol ve Mihre Mutlu Çelikkol tek celsede anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırdı ancak gündeme damgasını Tuğba Ekinci vurdu.

İkilinin ilişkilerini toparlaması için yakın dostların araya girdiği ama tüm çabalara rağmen kararın değişmediği öğrenildi. İbrahim Çelikkol ve Mihre Mutlu Çelikkol'un boşandığını duyan Tuğba Ekinci' ise sosyal medyada hedefine İbrahim Çelikkol'u koydu.

Ekinci İbrahim Çelikkol ve Mihre Mutlu'nun eski bir pozunu paylaşarak adeta nefret kustu.

Ekinci'nin İbrahim Çelikkol ile arasındaki gerilimin sebebi anlaşılamazken şarkıcıya da destek yorumlar yağdı.

Tuğçe Kazaz'ın Lezbiyen Rolü ve Filmi Olay Oldu! Hangi Film? LGBT Karşıtlığı Sonrası "Can" Filmi Sahneleri Ortaya Çıktı! Tuğçe Kazaz'ın Lezbiyen Rolü ve Filmi Olay Oldu! Hangi Film? LGBT Karşıtlığı Sonrası "Can" Filmi Sahneleri Ortaya Çıktı!

Tuğba Ekinci "Köfte böyle temiz yüzlü hanım kız nikahtan çıkartılır mı? İki yaşında beben de var. Doymadın mı piyasadaki fırıldaklara adam olmadın gitti. Başında kim verdi bu güzelim kızı sana o daha da enteresan. Kız verilecek en son insan. Baba imajı çizebilmek için hareketler şan babası..." dedi.

rh