Boşanıyorlar! Bir Örnek Ünlü Çift Evliliği Daha Mahkemede Bitiyor!

Ünlü isimlerin örnek evliliklerinin arkasında neler oluyor? Bir aşk dolu ünlü çift daha boşanma davası açıyor! Çocuk meselesi kriz çıkardı!

Magazin 20.08.2021 - 14:00 20.08.2021 - 14:10 Ece Sahan

Ünlülerin ani evlilikleri, uzun yılların sırrı vs derken çatır çatır boşanma davaları başladı.

Sosyal medyada mutlu aile pozları ile gördüğümüz ünlü evliliklerin arka planda sorun üzerine sorun yaşanıyor. İdeal bir evlilik daha çatırdı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen aşklar, ani ayrılıklar sonrası ani evlilikler, uzun ilişki sonrası aldatılmalar derken bir mutlu görünen evlilik daha ayrılıkla noktalanıyor.

Ünlüler dünyasının örnek çiftleri desek kimler gösterirdiniz? Bugüne kadar hangi çiftin ayrılıkları sizi şok etkisine soktu. O zaman hazırlanın bir evlilik daha bitiyor.

Bensu Soral ve Hakan Baş evliliği bitiyor! Evleri ayırdılar!

Bensu Soral ve Hakan Baş'ınevliliklerinde ayrılık zamanı geldi. Son olarak Show Tv'de yayınlanan Cam Tavanlar dizisinde Kubilay Aka ile rol alan Bensu Sorel eşi Hakan Baş ile evleri ayırdı.

İkilinin arasının çocuk ve kariyer krizi açtı!

Bensu Soral'in kariyerine odaklanmak istediği bu nedenle Hakan Baş'ın çocuk isteğini reddetmesi ile evlilik çatırdadı. Baba olmak isteyen Hakan Baş bu isteğinin geri çevrilmesine tepkisiz kalamadı ve tartışmalar başladı. 

İkilinin tartışmaların sıklaşması üzerine evlerini ayırma kararı aldığı görüldü. Bir süre kafalarını dinleyecek olan ikilinin boşanma davası açacağı konuşuluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@