Böyle hüsran mı olur? Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı 2 gün sürdü! Ekranların en sevilen isimleri arasında yer alan Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkından son perde! Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı 2 gün önce başlamıştı. Hande ve Kerem 14 Şubat'ta sevgil

Böyle hüsran mı olur? Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı 2 gün sürdü! Ekranların en sevilen isimleri arasında yer alan Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkından son perde! Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı 2 gün önce başlamıştı. Hande ve Kerem 14 Şubat'ta sevgililer gününde duyurdukları aşk bitti! Bitiş sebebi ise kahretti!

Hayranları bildi!

Hem Kerem Bursin hem Hande Erçel hayranları bugün paylaşım geleceğini tahmin etti! Paylaşım gelir gelmez "Biz bilmiştik, Kerem'i biraz tanıyorsam paylaşacaktı" diyerek bugün beklenen paylaşım geleceğini tahmin ettiler! Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgililer gününde 4. ayını kutladıkları öğrenildi.

Ayrı ayrı paylaşım bekleniyordu!

Kerem Bursin ve Hande Erçel hayranları ikilinin ayrı ayrı paylaşım yapacağını tahmin etmişti. İkiside Happy Valantines diye Sevgililer günü kutlayıp gizlenmesi de bekleyen hayranları vardı! Ancak Kerem Bursin Hande Erçel'e aşkını ilan etti! Kerem Bursin Hande Erçel etiketleyerek "Happy Valantines day" yazdı.

Gözler Hande Erçel'e çevrildi!

14 Şubat Sevgililer gününde gözler Hande Erçel'e çevrildi! Kerem Bursin paylaşımı sonrası Hande Erçel'in paylaşımı bekleniyor. Ancak Hande Erçel bugüne özel güzel bir reklam aldı. Kerem Bursin paylaşımını bile paylaşamadı. Ancak gelen bilgilere göre Hande Erçel reklam kampanyası akşama doğru bitecek ve Hande Erçel tekrar paylaşım yapacak.

Kerem Bursin Hande Erçel'e aşkını itiraf etti!Kerem Bursin paylaşımı sonrası Sen Çal Kapımı hayranları güzel bir gün geçirdi. Ancak tek müjde Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı değil ayrıca Sen Çal Kapımı dizisinin devam kararı da alması!

Sen Çal Kapımı devam dedi!

Sen Çal Kapımı dizisi reytinglerde en çok yükselen FOX TV dizisi oldu! Son Yaz, Baraj ve Kefaret dizisi zor günler beklerken Sen Çal Kapımı reytingleri yükseltmeye devam ediyor!

Ayrıldıkları iddia edildi!

Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı kısa sürdü! İkilinin bugün ayrıldıkları iddia edildi!