Sedat Peker ve Cem Küçük kavgasından da en sonunda yatak odası kasetleri çıktı. Üstelik TGRT'nin ve İhlas Holding'in Genel Müdürü ve Cem Küçük'ün de patronu Prof Dr. Rasim Kaan Aytoğu ve iki erkek...

İfşaları ile ünlü Sedat Peker'in yayınladığı son video tam da LGBT'nin Onur Haftasında engellendiği günde paylaşılması ile apayrı bir olay haline geldi.

TGRT'nin ve İhlas Holding'in Genel Müdürü olan Prof Dr. Rasim Kaan Aytoğu Cem Küçük ile mi birlikte? Seks kasetlerindeki Cem Küçük m? Rasim Kaan Aytoğlu evli mi? Eşi Kim? soruları ise adeta arama rekoru kırdı.

Nebati Yine Güldürdü! "Motorin 22 liraya indi manşetlerde yok" Dedi Cevap Ağır Oldu! Nebati Yine Güldürdü! "Motorin 22 liraya indi manşetlerde yok" Dedi Cevap Ağır Oldu!

Sedat Peker’in 26 Haziran 2022 Pazar günü, yani tam da LGBT'nin Onur Haftasındaki yürüyüşünün engellendiği ve ayıplandığı gün paylaşması ile dikkat çektiği videodaki erkekler merak konusu olurken, sosyal medyaya düşen bilgiler ise ayrıca şok yaratır nitelikte oldu.

Sedat Peker ile Cem Küçük arasındaki savaş resmen "olay" bir video ile patlama yaptı çünkü videoda ilişkide bulunanlar üç tane erkek ve artı 18 olan bu videodaki kişiler ise tüm gündemi de gölgede bırakır isimler.

Bir kaç gündür paylaşımlarına yeniden başlayan Sedat Peker son paylaştığı video ile sosyal medyayı adeta yıktı geçti.

Videodakiler kim? Sedat Peker’in ifşa videosundaki Cem Küçük mü? soruları saatlerce havada uçuştu.

İddialara göre videodaki isimlerden birisi de TGRT’nin sahibi ve Cem Küçük'ün de aynı zamanda patronu olan Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu.

Aytoğu'nun LGTB videosunda bulunan diğer iki erkeğin ise kim oldukları konusu gizemini koruyor.

Cem Küçük, ifşa videoları ile gündem olan Sedat Peker’in elinde önemli şeylerin olmadığını sadece blöf yaptığını iddia etmişti ki  yayınlanan video ile gündemin de dalga konusu oldu. 

Dalga konusu oldu çünkü bu kavgada zararlı çıkan bizzat Cem Küçük'ün patronu oldu. Sonuç olarak da "İhlas holding, Sedat Peker’i tahrik ettiği için Cem Küçük'ü kovar mi sizce? " soruları da şimdiden başladı.

Ancak tüm bu yaşanılan eleştiri ve gündeme rağmen sosyal medyada insanların özel hayatlarının ifşa olmasından ciddi rahatsızlık duyan bir kesim de artık isyan etme noktasına gelmiş görünüyor ki zira en çok konuşulan yorum "daha sabah namus bekçisi kesilenler, LGBT'yi ayıplayanların akşamına yaptıkları ortaya saçıldı" şeklinde oldu. Zira TGRT ve Rasim Kaan Aytoğu'nun daha önce de çalıştığı kurumlar ve bulunduğu ortamlar LGBT nefreti ile ya da en hafif tutum ile LGBT karşıtı olarak biliniyor.

Yani geniş bir kesim bu yaşanılanlardan dolayı kişisel özel hayat üzerinden ifşaların, siyasetin ve kavgaların son bulması ümidini halen taşıyor.