Daha yapılmamış bir kampanya ile Vakıfbank müşterilerinin karşısına çıktı. Bu anlamda Günde 110 TL'ye otomobil, 57 TL'ye konut sahibi oluyorsunuz! Bir bakıma bir taşta iki kuş vuruyorsunuz. Haberin detayları sayfamızda.

Böylesi daha önce yapılmadı! günde 110 TL'ye otomobil, 57 TL'ye konut sahibi oluyorsunuz! Bir taşta iki kuş vurun... Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından birisi olarak hizmetlerini sürdüren Vakıfbank, haziran ayına girilmesi ile birlikte kredi hizmetlerini güncelleme kararı aldı. Ekonomi piyasalarının yukarı yönlü hareketleri karşısında ezilen vatandaşlara destek olacağını bildiren banka, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi kampanyalarının ayrıntılarını paylaştı.

Vakıfbank Konut Kredisi Kampanyası Devam Ediyor 

Vakıfbank, yeni dönemde kendi evinin sahibi olmak isteyen ancak ekonomi piyasalarının yukarı yönlü hareketlerinden etkilenerek fahiş rakamlara ulaşan konut fiyatlarına karşın müşterilerine ve potansiyel müşterilerine nakit desteği sağlayacağını açıkladı. Banka, konut kredisi kampanyasına ilişkin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

•    Kredi tutarı: 100 bin TL

•    Vade sayısı: 120 ay

•    Faiz oranı: Yüzde 1,29

•    Aylık taksit tutarı: 1.642,88 TL

Emekli Olan Kişilere Anında Destek İmkanı! Emekli Maaşı Alanlara Ödeme 32.000 TL Olacak Emekli Olan Kişilere Anında Destek İmkanı! Emekli Maaşı Alanlara Ödeme 32.000 TL Olacak

Vakıfbank Taşıt Kredisi Kampanyası İle Araba Sahibi Olun!

Vakıfbank, yeni dönemde kendi aracının sahibi olmak isteyen ancak artan araç fiyatları karşısında nakit desteğine ihtiyaç duyan müşterilerine ve potansiyel müşterilerine, taşıt kredisi kampanyası aracılığı ile nakit hizmeti sunacağını açıkladı. Banka, 48 ay vade ile sınırlandırmış olduğu, başlangıç faizini yüzde 1,59 olarak belirlemiş olduğu kampanyasına ilişkin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

•    Kredi tutarı: 100 bin TL

•    Vade sayısı: 48 ay

•    Faiz oranı: Yüzde 1,59

•    Aylık taksit tutarı: 3.199,46 TL

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Yoğun İlgi

Vakıfbank, yeni dönemde gelişen ve hala da devam eden olumsuz ekonomik piyasa hareketlerine karşın nakdi olarak mağdur olan müşterilerine ve potansiyel müşterilerine, yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Banka, ilgili hizmetine ilişkin tüm ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Vakıfbank tarafından yapılmış olan açıklamaya göre yeni ay içerisinde kredi kullanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlara, taksitlerini 3 ay erteleme imkanının sunulacağı bilgisi kaydedildi. Banka, ilgili kampanyasının üst limitini 125 bin TL, başlangıç faiz oranını ise yüzde 1,55 olarak belirlendi. Hizmete ilişkin örnek hesaplama tablosu ise şu şekilde oluşturuldu:

•    Kredi tutarı: 40 bin TL

•    Vade sayısı: 36 ay

•    Faiz oranı: Yüzde 1,55

•    Aylık taksit tutarı: 1.534,25 TL

Vakıfbank’ın hem şube yolu ile hem de SMS aracılığı ile başvurulara açmış olduğu ihtiyaç kredisi hizmetinden, emeklilerin, özel sektör çalışanlarının, kamu sektörü çalışanlarının ve kredi notu yeterli olan diğer bireylerin yararlanabilecekleri bilgisi kaydedildi. 

KAYNAK: ilan365.net