Böylesi ilk kez oluyor! 3 banka çalışmayana 5.000 TL kredi veriyor! 0.55 faizli, uygun geri ödemeli kredi başvurusu

Böylesi ilk kez oluyor! 3 banka çalışmayana 5.000 TL kredi veriyor! 0.55 faizli, uygun geri ödemeli kredi başvurusu. Detaylar haberimizde…

Ekonomi 02.09.2021 - 10:20 02.09.2021 - 10:20 Volkan Arık

Böylesi ilk kez oluyor! 3 banka çalışmayana 5.000 TL kredi veriyor! 0.55 faizli, uygun geri ödemeli kredi başvurusu. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşları için 3 bankadan güzel haber geldi. Özellikle çalışmayana gelir belgesi gösteremediği için kredi alamayan vatandaşlar bankaların bu kampanyası sayesinde bütün ihtiyaçlarını karşılama imkanı bulacağız. Gelir belgesi olmayana kredi veren bankalar 0.55 faiz oranı ile 5000 TL'ye kadar nakit ihtiyaçlarınıza yanıt verecek. Peki hangi bankalar çalışmayana kredi veriyor? Gelir belgesiz kredi başvuru koşulları ve detaylar haberimizde...

Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanmak isteyen vatandaşlardan gelir belgesi istendiği herkes tarafından biliniyor. Ancak çalışmayan ve ekonomik anlamda sıkıntı çeken vatandaşlar da hem acil nakit ihtiyaçlarını gidermek hem de biriken borçlarını kapatmak için krediye ihtiyaç duyuyor. Gelir belgesi olmadığı için kredi alınmayan vatandaşların borçları giderek büyüyor. Bu konuda vatandaşları rahatlatacak haber 3 bankadan geldi. Bankalar çalışmayanlara 5000 TL kredi vermeye hazırlanıyor. Çalışmayana kredi kampanyası 36 ay vadeli ve 0.55 gibi düşük faizli kredi oranıyla veriliyor.

boylesi-ilk-kez-oluyor-3-banka-calismayana-5000-tl-kredi-veriyor-055-faizli-uygun-geri-odemeli-3

BAŞVURULAR ONLİNE YAPILACAK

Düşük faizli kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler bankalara online başvuru yapabilir. 5000 TL üstü emekli olarak verilecek olan kredi kampanyasında sıradan herhangi bir gelir belgesi istenmeyecek. 36 ay vadeli olarak verilecek olan kredi aynı zamanda ödeme erteleme seçeneklerine de sahip. Kredi başvurularınız için şubeye gitmenize gerek yok doğrudan online başvuru kanalları üzerinden başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanması durumunda da bankadan açacağınız hesap üzerinden kredinizi tahsil edebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Çalışmayana düşük faizli kredi veren bankalardan biri QNB Finansbank. SMS ile kredi başvurusu yaparak bankadan 5000 TL üst limitli kredi çekebilirsiniz. Üstelik SMS başvurusu sonuçları anında cep telefonunuza geliyor ve kısa süre içinde Kredi ürününü kullanmak mümkün oluyor. Yapmanız gereken şey T.C. Kimlik Numaranızı cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden 5030’a SMS göndermek. Kredinizin onay alması halinde parayı ATM ya da banka hesabınızdan çekebilirsiniz.

boylesi-ilk-kez-oluyor-3-banka-calismayana-5000-tl-kredi-veriyor-055-faizli-uygun-geri-odemeli-2

AKBANK ONLİNE KREDİ BAŞVURUSU

Son dönemlerde kredi kampanyaları ile adından çok söz ettiren Akbank mobil bankacılık ve internet bankacılığı şubeleri üzerinden online kredi veriyor. Dijital kredi kampanyası ile gelir vergisi olmadan kredi veren Akbank aynı zamanda uygun faiz oranları sunuyor. Akbank'tan 5000 TL üst limitli olarak gelir belgesiz ve kefilsiz kredi alabilirsiniz. Başvuru işlemlerini bankanın mobil bankacılık ve internet bankacılığı sistemleri üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca daha hızlı ve kolay kredi başvurusu yapmak için Akbank SMS ile kredi başvurusu yöntemini kullanmak mümkün. Cep telefonunuzun SMS bölümüne Kredi boşluk TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 4425’e mesaj göndererek başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

DENİZBANK DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Maddi sıkıntı çeken ekonomik anlamda zorlanan vatandaşlara bir güzel haber de DenizBank'tan geldi. DenizBank SMS ile kredi kampanyası sayesinde vatandaşlara 5000 TL acil nakit verecek. Aynı zamanda banka şubelerinden de DenizBank'ın kredi kampanyasına başvuru yapmak mümkün. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredim, T.C. Kimlik Numarası yazılarak 3280’e Kısa mesaj gönderebilirsiniz. Denizbank kredi cevabı 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde cep telefonunuza geliyor. Kredi başvurunuzun onaylanması halinde en yakın Denizbank şubesinden paranızı çekebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@