Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi hangi günler yayınlanıyor? Hangi kanalda, saat kaçta başlıyor?

Yeni dönem dedesi Bozkır Arslanı Celaleddin son günlerin en çok ilgi gören yapımları arasında yer alıyor. Peki Bozkır Arslanı Celaleddin hangi günler yayınlanıyor?

Dizi Haberleri 18.06.2021 - 15:09 18.06.2021 - 15:13 Volkan Arık

Tarihi dizi sevenler için son dönemlerde yeni gözde Bozkır Arslanı Celaleddin oldu. Ekran macerasına hızlı başlayan ve Son sürat devam eden dizinin hayranları her geçen gün artıyor. Bozkır Arslanı Celaleddin dizisini duyan birçok kişi ise Bozkır Arslanı Celaleddin hangi günler yayınlanıyor? Bozkır Arslanı Celaleddin hangi kanalda saat kaçta başlıyor gibi soruların yanıtını araştırıyor.

Türk Özbek ortak yapımı olarak yayın hayatına başlayan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi son dönemlerin en çok ilgi gören yapımları arasında yer alıyor. Özbekistan'da da yayınlanan dizi Türkiye'de Bozkır Arslanı Celaleddin ismi ile ekrana geliyor. Bozdağ film imzalı olan dedi kısa süre içerisinde yoğun ilgi görmeyi başardı ve en çok izlenen yapımlar arasına girdi. Tarihin gerçek akışına göre ilerleyen dizide Emre Kıvılcım, Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva, Rayxoun Ulesanova, Tohir Saidov ve Saide Rametova Gibi isimler başrolü paylaşıyor.

bozkir-arslani-celaleddin-dizisi-hangi-gunler

BOZKIR ARSLANI CELALETTİN HANGİ KANALDA HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

ATV ekranlarında yayınlanmaya başlanan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi kısa süre içerisinde izleyicinin de ilgisini çekmeyi başardı. ATV’de cuma akşamları ekranlara gelen dizi her hafta büyük bir heyecanla bekleniyor. Bu akşam yeni bölümü ile ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan dizinin yayın saati ise 20.00.

BOZKIR ARSLANI CELALETTİN DİZİSİ KONUSU NE?

ATV ekranlarında yayınlanan Her bölümüyle çok konuşulan Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi giderek daha da heyecanlı şekilde izleyici karşısına çıkıyor. Her hafta büyük sabırsızlıkla beklenen dizi bu cuma 5 bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Harzemşahlar ve Moğol lideri Cengizhan arasındaki Savaşı konu alan dizi aynı zamanda Harzemşahların iç iktidar savaşlarını da anlatıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@