Britney Spears, bu sefer de Madonna ile kendi düğününde öpüşünce gündem yarattı...

Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir? Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir?

Önceki gün evlenen Britney Spears ve Sam Asghari'nin düğününe Madonna öpücüğü damga vurdu.

Madonna ve Britney Spears, 2003 MTV Video Müzik Ödülleri'ndeki unutulmaz öpüşmelerini yeniden canlandırarak poz verince yine medyanın ilgi odağı haline geldiler.

40 yaşındaki şarkıcı Britney Spears ile 28 yaşındaki oyuncu ve fitness eğitmeni Sam Asghari, yakın çevrelerinden oluşan yaklaşık 100 kişilik özel bir törenle dünyaevine girerken şarkıcının Los Angeles'te düzenlenen düğününe katılan isimler de dikkat çekti.

Geçtiğimiz ay bebeklerini kaybettiklerini açıklayarak "O hazır olduğunda gelecek." diyen çift, mutlu birlikteliklerini özel bir törenle evliliğe taşıdı.

Madonna'nın '10' Homoerotik Anı – Sayfa 11 / 11 – GMag

Düğüne katılan Madonna ise 2003 MTV Video Müzik Ödülleri'ndeki ikonik öpüşme sahnesini yeniden canlandırarak gözde düğünü daha da ön plana çıkartmayı başardı.

Madonna, Spears ile öpüşme pozunu da Instagram hesabından "Britney çok mutlu ve aşık görünüyorsun. Sana ve Sam'e en iyisini diliyorum. Dün gece eğlenceliydi" notuyla yaptığı paylaştı.