Peş peşe attığı tweet’ler ile gündeme oturan Flood, yükseliş BTC tahminini oldukça iyimser yapıyor. Bitcoin BTC tahminin yanı sıra Flood 115.

Fırat Ögeday müzik dünyasına adım attı Fırat Ögeday müzik dünyasına adım attı
Peş peşe attığı tweet’ler ile gündeme oturan Flood, yükseliş BTC tahminini oldukça iyimser yapıyor.

Bitcoin BTC tahminin yanı sıra Flood 115.000 takipçisine ve en iyi altcoinleri de açıkladı.

Varlıkların her biri kabaca 250 dolar ve 1 dolar değerinde olduğu 2015'ten beri hem Bitcoin hem de Ethereum (ETH) biriktiren analis Flood, BTC'ye ve 2021'in ikinci mali çeyreğine giden altı altcoin'e yoğun bir şekilde yatırım yaptığını söylüyor .

"Çeyrek kapanışa giren ağırlık bazında portföy: BTC, FTT (FTX Token), Solana (SOL), Sentetik (SNX), Aave, Raydium (Ray) ve ETH."

Flood, aynı zamanda uygun büyüklükte Ethereum rakibi Polkadot (DOT), merkezi olmayan borsa Serum (SRM) ve otomatik piyasa yapıcı (AMM) Nerve Finance (NRV) çantalarına sahip olduğunu da ekliyor.

Tüm altcoinler arasında Flood, FTX kripto türevleri ticaret platformu FTT için yerel jetonda özellikle yükselişe geçtiğini ve varlığın mümkün olduğunca fazla alım için elinden gelenin en iyisini yaptığını belirtiyor. Bitcoin çağrısı konusunda kendinden emin olduğunu dile getiren ve amiral gemisi kripto para biriminin kısa bir süre içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 61.711 doları geçeceğine dair sıfır şüpheyi duyduğunu dile getiriyor.

"BTC'nin önümüzdeki ay tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmayacağı bir gerçek yok."

Bunun yanı sıra Bitcoin'in çöküşünü 2019'da 11.600 $ 'dan 6.400 $' a düşüren bir kripto stratejisti, uzun süredir unutulmuş bir altcoin'in patlamaya ve 40 katın üzerinde kazanç elde etmeye hazır olduğunu söylüyor.

Başka bir tweet'te, sektörde Dave the Wave olarak bilinen yatırımcı, 48.700 takipçisine ICON'un (ICX) yükselişe çıkıp tüm zamanların en yüksek seviyesini yazdırmak için konumlandığını söylüyor

"Fiyat burada yukarı doğru kırılırsa, neredeyse keşfedilemez bir bölge."

ICON, kurumsal blok zincirlerinin halka açık blok zincirleriyle etkileşime girmesine izin veren karma bir blok zinciri platformudur. Ek olarak, kullanıcılar platformda kod yazabilir ve akıllı sözleşmeler yapabilirler. Yerel tokeni ICX, ICON blok zincirinde oluşan işlem ücretleri gibi ödemeleri yapmak için kullanılır.

Güney Kore merkezli Icon Foundation tarafından 2017 yılında kurulan kripto varlığı , Ocak 2018'de 13.16 $ 'dan Ocak 2020'de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.01 $' a yükseldi .

Dave'in grafiğine göre, ICON trendini tersine çevirdi ve şu anda kripto varlığını 100,5 dolara çıkarabilecek parabolik bir yükselişin ortasında. Hareket, 2,30 $ 'lık mevcut fiyatından% 4,270'lik kazançları temsil ediyor.

Dave ayrıca, BTC açısından kazançlarını en üst düzeye çıkarmak isteyen kripto tüccarları arasında popüler olmayan bir konum olan BTC değerindeki kazançları kovalamak yerine neden ABD doları çiftiyle ticaret yapmayı tercih ettiğini açıklıyor.

“[BTC çifti] USD karşısında çok daha değişken, ki bu tüccarın aradığı şey bu. Ayrıca, BTC ile değil USD ile işlem yaparak kar elde edersiniz (masadan gerçek varlıklara dönüştürürsünüz). BTC / Bir çekirdek üzerine oturun. Alt / btc çiftleri mantığını satın alanların çoğu, ABD doları karşısında büyük hamleleri / karları kaçırdı. "