Btctürk hacklendi mi? Btcturk kullanıcı verileri sızdırıldı mı? Kriptp Paralar gider mi?

Btctürk hacklendi mi? Btctürk kullanıcı verilerini sızdırdı mı? Bir çok forumda BTCtürk hacklendiği ve kullanıcıları verilerini sızdırıldığı öğrenildi.

Ekonomi 13.05.2021 - 14:30 13.05.2021 - 14:41 Berkay Keskin

Btctürk hacklendi mi? Btctürk kullanıcı verilerini sızdırdı mı? Bir çok forumda BTCtürk hacklendiği ve kullanıcıları verilerini sızdırıldığı öğrenildi.

Btctürk hacklendi mi?

Yemeksepeti kullanıcı verilerini çaldırması sonrası Kripto Para borsasında şok yaşanıyor. Btctürk kullanıcı verileri, ad-soyad, e-posta adresi, doğum tarihi, bir forum sitesinde paylaşıldı.

BTCtürk hangi verileri sızdırdı?

Ayrıca Btctürk telefon numaraları, açık adresleri, ip adresi, kimlik bilgileri ve selfie verileri sızdırdığı iddiası geldi.

BTCtürk hacklenme olayıyla ilgili açıklama yaptı mı?

Btcturk bir çok kullanıcı acil olarak konuyla ilgili açıklama bekliyor. BTCtürk hesapları hacklendi mi kullanıcıların parası duruyor mu? Kripto paraları başka bir yere transfer edilir mi henüz bilinmiyor!

Btctürk kullanıcı verileri hangi forumda?

4 saat önce bir hacker grubunda "BtcTurk.com database dump, it contains" açıklamasıyla datalar paylaşıldı. Forum sitesinin adresini veremiyorzu ancak Btctürk konuyla ilgili en kısa sürede açıklama yapması bekleniyor.

BTCtürk güvenilir mi?

Türkiye'nin en büyük Kripto Para borsalarından biri olan Btctürk 2015 yılından itibaren ilk kez adı hacklenme olayıyla karşı karşıya kaldı. Btctürk konuyla ilgili açıklama gün içerisinde gelmesi bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@