Bu Akşam Resmen Başladı, En Az 50 En Fazla 100 Bin TL Ödenecek, Bankalar Başvuru Ekranı Açtı

Bu Akşam Resmen Başladı, En Az 50 En Fazla 100 Bin TL Ödenecek, Bankalar Başvuru Ekranı Açtı. 50 bin TL ve 100 bin TL arasında 36 ay vadeli olarak kredi ödemesi yapılacak. İşte detaylar...

Ekonomi 15.07.2021 - 21:36 15.07.2021 - 21:37 Vural Pars

Son Dakika: Bu Akşam Resmen Başladı, En Az 50 En Fazla 100 Bin TL Ödenecek, Bankalar Başvuru Ekranı Açtı. 50 bin TL ve 100 bin TL arasında 36 ay vadeli olarak kredi ödemesi yapılacak. İhtiyaç kredisi, kişilerin en çok kredi başvurusu yaptığı ve bankalardan en çok kullandığı kredi çeşididir. Sizlerde eğer ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız bankalar temiz müşteri olmanızı isteyecektir. Çok borcu olan ve düzensiz ödemeler yapan kişilerin başvurularını onaylamak istemezler. Diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınız yüzünden eğer kredi alamıyorsanız bankaların internet ve SMS kredi başvurularından kaçınmalısınız. Çünkü bu başvurularda banka otomatik olarak sistemsel verilere baktığı için, borcunuzu görüp direk başvurunuzu red edebilir. Bu yüzden banka şubelerine giderek başvuru yapmanız ve kredinizin manuel değerlendirmeye girmiş olması gerekmektedir.

50.000 TL kredi alacak olan müşteriler için ayrıca söylemek istediğimiz, icralık olan borçlarınızdır. İcralık olan borçlarınız için bu kredi kampanyasına başvuru yapamazsınız. Çünkü icralık olduğunuzda kara listede olduğunuz için banka size kredi vermeyecektir. Bu kredileri daha çok diğer bankalarda ödemekte olduğunuz kredilerin çok olması durumunda kullanabilirsiniz.

Vakıfbank 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kamu bankası olan Vakıfbank, hem size hem de borçlarınıza özel kredi kampanyası yapmaktadır. Eğer banka şartlarına uygun müşteriyseniz, borçlarınızı kapatacak bir borç kapatma kredisi de bu bankadan kullanabilirsiniz. Ama eğer borçlarınızı kapatmak istemiyorsanız banka size ayrıca gelirine kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Vakıfbank üzerinden alacağınız 50.000 TL İhtiyaç kredisinde 36 ay vade ile işlem yapabilir ve dilerseniz 6 ay ertelemeye kadar kredi ilk taksitini öteleyebilirsiniz. Vakıfbank şubelerinden yapacağınız bu kredi başvurusunda banka çalışan müşterilerden 6 ay sigorta yatışı isteyecektir. Emekli olan kişilerde bu bankadan emekli maaşı alırsa kredi kullanabilirler.

Garanti BBVA 50.000 TL Kredi Başvurusu

Diğer banka borçlarınızı düzenli ödüyorsanız, en yakın Garanti BBVA şubesine giderek 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Garanti BBVA 36 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sunmaktadır. Sadece kimliğinizle gittiğinizde eğer kredi onayı alırsanız, son 3 ay sigortanızın olup olmadığına bakarak kredi kullandıracaklardır. Sizlerde bu bankadan istediğiniz zaman başvurunuzu yapabilirsiniz.

412

Şekerbank 50000 TL Kredi Kampanyası

Banka ilk olarak müşterilerine borç kapatma kredisi vermek istemektedir. Eğer borçlarınızı kapatmak istemiyorsanız ve borcunuz olduğu halde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Şekerbank şubelerine evraklarınızla giderek başvuru yapabilirsiniz. Banka aylık ödediğiniz kredi taksitleri ile sizin gelirinizi karşılaştırarak hemen kredi verecektir. Uygun olmanız durumunda 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka emekli olan müşterilerin bu bankadan emekli maaşı almasını isteyecektir. Banka 100.000 TL’ye kadar da borç kapatma kredisi vererek banka borçlarınızı tek bir yere taşıyarak, aylık düzenli ödemeler yapmanızı sağlamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@