Bu Bankada Hesabı Olan Kişilere, 10.000 TL Veriliyor, Duyuru Yapıldı, Hemen Hesaba Yatıyor

Bu Bankada Hesabı Olan Kişilere, 10.000 TL Veriliyor, Duyuru Yapıldı, Hemen Hesaba Yatıyor. İşte banka kredi kampanyası ve 10.000 TL kredi şartları...

Ekonomi 15.07.2021 - 20:38 15.07.2021 - 20:39 Vural Pars

Bankada hesabı olan kişilere 10.000 TL kredi verilecek. Banka kendi internet sitesinden bu kampanyayı yayınladı. Kredi başvurusu yaptığınız zaman bankalar sizi bir değerlendirmeye sokacak ve öyle sonuç verecek. Bu değerlendirme sonrasında banka şartlarına uygunsanız hemen kredi alabilirsiniz. ING Bank’ın ihtiyaç kredilerinde en çok başvuru yapılan limitlerinden birisi de 10.000 TL kredi başvurusudur. Sizde bu bankadan nakit ihtiyacınız olduğunda kredi başvurusu yapabilir ve anında kredi desteklerinden yararlanabilirsiniz. Yalnız eğer banka şartlarına uygun olmazsanız banka kredinizi olumsuz yapar veya sizden kefil isteyebilir. Bu devirde kefil bulmak kredi çekmekten daha zor olduğu için kredi alamazsınız. ING Bank kredi başvurularında onay vermezse kredinizi red edecektir. Bu sebeple bu bankadan kefilsiz kredi alabilmeniz için hangi şartlarda müşteri olmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

Kredi Başvurusu İçin ING Bank Şartları Nedir?

Öncelikle ülkemizdeki diğer bankalar ile birlikte bu bankanın da kredileri kredi notuna göre verdiğini söyleyebiliriz. Kredi başvurusu yapacak olan kişi 1100 ve üzerinde kredi notu olduğunda bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilir. Bu kredi notunda olan kişiler faiz oranlarında yüksek oranlar ile işlem yapacaktır. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda da bu kredi skoru üzerinde olmanız gerekiyor. Bankadan uygun faizlerle ve 0.99 altında faiz oranlarında işlem yapmak istiyorsanız kredi skorunuzun 1500 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Bu şartlara uygun olan 18 yaşından büyük ve TC vatandaşı olan herkes kredi başvurularında bulunabilirler. Eğer bankalardan avukatlık olduysanız veya güncel kredi kartı, kredi borçlarınızı düzenli ödemiyorsanız banka sizin kredinize onay vermeyecektir. Bu durumda da bankadan kredi alamazsınız.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank 10.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız bankanın 1den fazla yöntemleriyle bu başvuruyu bırakabilirsiniz. Aldığınız kredilerde banka 36 ay vadeli size kredi verecek ve siz dilerseniz bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak kullanabileceksiniz. Kredi başvurusu yapmak için ilk yöntem bankanın resmi internet sitesidir. www.ing.com.tr adresine girerek oradaki kredi başvuru formunu eksiksiz doldurup anında kredi sonucunu görebilirsiniz. Kredi onayı alırsanız banka şubelerine giderek 10.000 TL kredinizi kullanabilirsiniz.

52

Eğer bu bankadan bir hesabınız varsa hiç bankaya gitmeden işlemlerinizi yapmanız mümkün. Gelişen teknolojiden sonra bankalar kredi verecekleri müşterilere artık şubesiz krediler vermektedirler. Bu kredileri kullanmak için banka müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. Kredi başvurusu için banka internet şubesine girip başvurunuzu yapınız ve onaylanan tutarı anında hesabınıza atınız. Bu kredilerde de banka şubelerinde olan kredi faiz oranları geçerlidir.

Bu iki yöntem haricinde 10.000 TL kredi için sadece kimliğinizi alıp banka şubesine giderek de kredi kullanabilirsiniz. ING Bank üzerinden verilen bu kredilerde onay almanız durumunda kefilsiz olarak kredinizi kullandıracaklardır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@